O nás

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je kulturní organizace působící na území Turnova, která se zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí. Dále nabízí k pronájmu prostory vhodné pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských akcí. Zajišťuje produkční činnost nejrůznějších akcí včetně jejich technického zabezpečení a pořadatelského servisu.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je obchodní společnost a jejím jediným vlastníkem je Město Turnov. Vedení společnosti představuje její valná hromada, již tvoří členové Rady města Turnov.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. technicky spravuje a dramaturgicky naplňuje budovu KC Střelnice (Markova 311), jejíž součástí je velký sál určený pro nejrůznější společenské akce, zrcadlový sál zejména pro taneční a pohybové aktivity, dvě klubovny pro školení a kino Sféra. Dále spravuje Městské divadlo (Trávnice 670) a areál letního kina (Skálova 1590).

IČ: 259 58 941, DIČ: CZ 259 58 941

Valná hromada společnosti:
Ing. Tomáš Hocke
Mgr. Petra Houšková
Eva Kordová
Mgr. Michal Loukota
PhDr. Hana Maierová
Ing. Zbyněk Miklík
Jiří Mikula
Mgr. Pavel Mlejnek
Mgr. Jana Svobodová
Dozorčí rada společnosti:
Dagmar Brabcová
Lukáš Fapšo
ThMgr. Ondřej Halama
Petra Holanová
PhDr. Vladimíra Jakouběová
Eva Kordová
Dana Marková
 
   


Partnerem Kulturního centra Turnov je
logo Pamico

 


Abonentní katalog 2020/2021

 

výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2019
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020

informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (pro zaměstnance KCT)

Souhlas fyzické osoby ze zpracováním osobních údajů

 

náhledy hledišť

Městské divadlo

Střelnice + foyer (plesová úprava)

Střelnice (koncertní úprava na sezení)

 

technické vybavení

Přehled technického vybavení

 

přehled kulturních pořadů na Turnovsku

Pracovní kalendář určený všem pořadatelům kulturních akcí. V případě zájmu o zařazení vaší akce či pořadu do kulturního přehledu pište
na sara.mochalova@kcturnov.cz.

Níže naleznete aktuální přehled k 20. červenci 2021.

KALENDÁŘ K NAHLÉDNUTÍ
(otevřete kliknutím)

 

rozpis Zrcadlového sálu

(kliknutím zvětšíte)

Orientální tance
Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

Taneční-intervalové-kruhové tréninky a jejich kombinace
17:45 Intervalový taneční aerobik
18:45 Intervalový funkční kruhový trénink

Pohodové, zábavné, jednoduché, a přitom celostní a účinné cvičení pro dobrou kondici i náladu při melodické retro i moderní hudbě. Díky intervalům vydržíte déle ve spalovacím tempu a plynule zvládáte vyšší zátěž a zvyšujete si tak svoji kondici. Více informací a rezervace ZDE, Těší se na vás Jana Budínová.

Jóga podle pana Iyengara
Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Lekce Hathajóga Flow
Styl jógy vycházející z hathajógy využívající spojování pozic v závislosti na dýchání do sestav ve stylu vinyasa jógy. Lekcí Vás provede certifikovaná lektorka jógy Martina Ježková. Plakát

Fyzio cvičení
"Máte obtíže s pohybovým aparátem a potřebujete zachránit? Strážní andělé i Superman mají konkurenci! Na problémy s pohybovým aparátem vám totiž nejlépe pomůže fyzioterapie a správné cvičení," říká fyzioterapeutka Martina Kefurtová. Více o jejíjich službách se dočtete ZDE.

Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce PRONÁJEM.

 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved