O nás

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je kulturní organizace působící na území Turnova, která se zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí. Dále nabízí k pronájmu prostory vhodné pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských akcí. Zajišťuje produkční činnost nejrůznějších akcí včetně jejich technického zabezpečení a pořadatelského servisu.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je obchodní společnost a jejím jediným vlastníkem je Město Turnov. Vedení společnosti představuje její valná hromada, již tvoří členové Rady města Turnov.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. technicky spravuje a dramaturgicky naplňuje budovu KC Střelnice (Markova 311), jejíž součástí je velký sál určený pro nejrůznější společenské akce, zrcadlový sál zejména pro taneční a pohybové aktivity, dvě klubovny pro školení a kino Sféra. Dále spravuje Městské divadlo (Trávnice 670) a areál letního kina (Skálova 1590).

IČ: 259 58 941, DIČ: CZ 259 58 941

Valná hromada společnosti:
Ing. Tomáš Hocke
Mgr. Petra Houšková
Karel Jiránek
Eva Kordová
Mgr. Michal Loukota
Ing. Zbyněk Miklík
Jiří Mikula
Mgr. Pavel Mlejnek
Mgr. Jana Svobodová
Dozorčí rada společnosti:
Dagmar Brabcová
Lukáš Fapšo
ThMgr. Ondřej Halama
Petra Holanová
PhDr. Vladimíra Jakouběová
Eva Kordová
Dana Marková
 
   


Partnerem Kulturního centra Turnov je
logo Pamico

 


Abonentní katalog 2021/2022

 

výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2019
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020

informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (pro zaměstnance KCT)

Souhlas fyzické osoby ze zpracováním osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů - Testování na COVID-19

Informace o zpracování osobních údajů - Cookies

 

náhledy hledišť

Městské divadlo

Střelnice + foyer (plesová úprava)

Střelnice (koncertní úprava na sezení)

 

technické vybavení

Přehled technického vybavení

 

přehled kulturních pořadů na Turnovsku

Pracovní kalendář určený všem pořadatelům kulturních akcí. V případě zájmu o zařazení vaší akce či pořadu do kulturního přehledu pište
na sara.mochalova@kcturnov.cz.

Níže naleznete aktuální přehled k 5. lednu 2022.

KALENDÁŘ K NAHLÉDNUTÍ
(otevřete kliknutím)

 

rozpis Zrcadlového sálu

(kliknutím zvětšíte)

Orientální tance
Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

FitDance
je taneční hodina, při které můžete formovat svou postavu, zlepšovat si kondici, udržovat dobrou náladu a nebo prostě si jen užít hodinu tance. Při této lekci můžete spálit až 500 Kcal. Na lekci je potřeba pouze pohodlné oblečení, tenisky, ručník, pití a dobrou náladu. Tančíme každé pondělí od 18:00. Lekci je nutné si zarezervovat ZDE. Lekce vede Dagmar Gallyasová.

Jóga podle pana Iyengara
Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Fyzio cvičení
"Máte obtíže s pohybovým aparátem a potřebujete zachránit? Strážní andělé i Superman mají konkurenci! Na problémy s pohybovým aparátem vám totiž nejlépe pomůže fyzioterapie a správné cvičení," říká fyzioterapeutka Martina Kefurtová. Více o jejích službách se dočtete ZDE.

Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce PRONÁJEM.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved