Dokud nás smrt nerozdělí

Městské divadlo Turnov

Dokud nás smrt nerozdělí

Městské divadlo Turnov: čtvrtek, 30. 3. 2023 - 19.00 hod.

Prodej vstupenek bude zahájen 4. ledna 2023.
Na recepci KC Střelnice od 7.30 hodin.
Online od 7.40 hodin.

vstupné v předprodeji: 400 Kč
vstupné v den konání akce: 440 Kč

Divadelní travesti revue Techtle Mechtle a Kočky se vrací do Turnova s novým pořadem Dokud nás smrt nerozdělí. 

Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky - to je spojení nejúspěšnějších českých travesti umělců na poli české divadelní scény. Slečny Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira v osobním životě pak Lukáš, Martin, Jirka, Alexandr a Nikolas zaručeně rozproudí atmosféru.


V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí...

Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z vás. Ti odvážnější i vícekrát.


Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30-ti letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba. Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u vás doma v obýváku, míří do našeho města.

Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život. Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení.  Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.