Vrabčák a anděl

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

520,- na místě (při nákupu v divadle před představením)

Abonentní řada (9 představení) 2160,-

480,- v předprodeji (při nákupu na recepci KC)

V předprodeji od 3.9.2018 od 7.30 hodin.

Rezervace vstupenek platí 30 dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení.

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Více o abonentních řadách v ABONENTNÍM KATALOGU.


Edith Piaf a Marlene Dietrich.

Dvě velká jména světového šoubyznysu. První si svět podmanila svým zpěvem, dojemným životním příběhem a nenápadným zjevem, druhá okouzlovala svou krásou, elegancí a uhrančivým pohledem. První umírá vysílením v sedmačtyřiceti letech a celá Francie pro ni truchlí, druhá se dožívá úctyhodných jednadevadesáti let, ale rodné Německo ji považuje za zrádce. Jsou natolik rozdílné, ale přitom dokážou najít společný rytmus, společná témata a dokonce i společnou lásku.

Hudební drama, pohrávající si s osudy, milostným příběhem a historií přátelství těchto nezapomenutelných žen podle námětu Davida Winterberga, mělo premiéru v roce 2014 ve vídeňském Burgtheatru, kde se setkalo s odzbrojujícím úspěchem. Není divu, vždyť v průběhu inscenace zazní (samozřejmě naživo, v podání hereček) téměř dvě desítky nesmrtelných písní obou protagonistek!

hrají: Hana Holišová, Markéta Sedláčková, Katarína Mikulová, Ivana Vaňková, Andrea Zelová, Barbora Remišová, Alan Novotný, Robert Jícha

režie: Stanislav Moša, Igor Ondříček
překlad: Stanislav Moša
kostýmy: Andrea Kučerová, Benjamin Kuras
scéna: Christoph Weyers
dirigent: Karel Cón, Tomáš Küfhaber

délka představení: 2 hodiny 30 minut s přestávkou

Městské divadlo Brno

2022 © KC Turnov, All Rights reserved