O nás

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je kulturní organizace působící na území Turnova, která se zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí. Dále nabízí k pronájmu prostory vhodné pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských akcí. Zajišťuje produkční činnost nejrůznějších akcí včetně jejich technického zabezpečení a pořadatelského servisu.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je obchodní společnost a jejím jediným vlastníkem je Město Turnov. Vedení společnosti představuje její valná hromada, již tvoří členové Rady města Turnov.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. technicky spravuje a dramaturgicky naplňuje budovu KC Střelnice (Markova 311), jejíž součástí je velký sál určený pro nejrůznější společenské akce, zrcadlový sál zejména pro taneční a pohybové aktivity, dvě klubovny pro školení a kino Sféra. Dále spravuje Městské divadlo (Trávnice 670) a areál letního kina (Skálova 1590).

IČ: 259 58 941, DIČ: CZ 259 58 941

 

Partnerem Kulturního centra Turnova je
logo Pamico

 


Abonentní katalog 2019/2020

 

výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016  | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018

 

informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (pro zaměstnance KCT)

Souhlas fyzické osoby ze zpracováním osobních údajů

 

náhledy hledišť

Městské divadlo

Střelnice + foyer (plesová úprava)

Střelnice (koncertní úprava)

 

technické vybavení

Přehled technického vybavení

 

přehled kulturních pořadů na Turnovsku

Pracovní kalendář určený pořadatelům kulturních akcí. V případě zájmu o zařazení Vaší akce do kulturního přehledu pište na sara.mochalova@kcturnov.cz.

Poslední aktualizace 25. října 2019.

KALENDÁŘ 2018 K NAHLÉDNUTÍ 

KALENDÁŘ 2019 K NAHLÉDNUTÍ

 

rozpis Zrcadlového sálu


Orientální tance
(pondělí, úterý, středa odpoledne)

Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

Jóga pro seniory
(úterý, čtvrtek dopoledne)
Nikdy není pozdě začít cvičit! Říká instruktorka Lucie Hrubá.
Více  informací ZDE

Lekce Hathajóga Flow
(neděle odpoledne)

Styl jógy vycházející z hathajógy využívající spojování pozic v závislosti na dýchání do sestav ve stylu vinyasa jógy. Lekcí Vás provede certifikovaná lektorka jógy Martina Ježková. Plakát

Jóga s Lucií Hrubou
(úterý, čtvrtek dopoledne)
Jemná relaxační jóga  každé úterý a čtvrtek. Více informací naleznete ZDE nebo volejte 777 351 574.

Jóga podle pana Iyengara
(středa, pátek dopoledne)
Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Pilates, taneční-intervalové-kruhové tréninky a jejich kombinace
(pondělí a středa dopoledne, poledne i odpoledne)
Cenové zvýhodnění pro klienty s předplaceným kredtem i studenti, maminky, tatínky a důchodce. Ráda vyzkouším pozvat i maminky a tatínky s dětmi. S podmínkou že vaše děti s námi v tělocvičně „vydrží“, nebudou vyrušovat ostatní a zároveň bude vyhovovat kapacita sálu. Více informací a rezervace naleznete ZDE, Těší se na vás Jana


Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce PRONÁJEM.

 

2019 © KC Turnov, All Rights reserved