O nás

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je kulturní organizace působící na území Turnova, která se zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí. Dále nabízí k pronájmu prostory vhodné pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských akcí. Zajišťuje produkční činnost nejrůznějších akcí včetně jejich technického zabezpečení a pořadatelského servisu.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je obchodní společnost a jejím jediným vlastníkem je Město Turnov. Vedení společnosti představuje její valná hromada, již tvoří členové Rady města Turnov.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. technicky spravuje a dramaturgicky naplňuje budovu KC Střelnice (Markova 311), jejíž součástí je velký sál určený pro nejrůznější společenské akce, zrcadlový sál zejména pro taneční a pohybové aktivity, dvě klubovny pro školení a kino Sféra. Dále spravuje Městské divadlo (Trávnice 670) a areál letního kina (Skálova 1590).

IČ: 259 58 941, DIČ: CZ 259 58 941

 

Partnerem Kulturního centra Turnova je
logo Pamico

 


Abonentní katalog 2019/2020

 

výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016  | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017 | VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018

 

informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (pro zaměstnance KCT)

Souhlas fyzické osoby ze zpracováním osobních údajů

 

náhledy hledišť

Městské divadlo

Střelnice + foyer (plesová úprava)

Střelnice (koncertní úprava na sezení)

 

technické vybavení

Přehled technického vybavení

 

přehled kulturních pořadů na Turnovsku

Pracovní kalendář určený pořadatelům kulturních akcí. V případě zájmu o zařazení Vaší akce do kulturního přehledu pište na sara.mochalova@kcturnov.cz.

Poslední aktualizace 3. února 2020.

KALENDÁŘ 2020 K NAHLÉDNUTÍ

 

rozpis Zrcadlového sálu

(kliknutím zvětšíte)

Orientální tance
Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

Taneční-intervalové-kruhové tréninky a jejich kombinace
17:45 Intervalový taneční aerobik
18:45 Intervalový funkční kruhový trénink

Pohodové, zábavné, jednoduché, a přitom celostní a účinné cvičení pro dobrou kondici i náladu při melodické retro i moderní hudbě. Díky intervalům vydržíte déle ve spalovacím tempu a plynule zvládáte vyšší zátěž a zvyšujete si tak svoji kondici. Více informací a rezervace ZDE, Těší se na vás Jana Budínová.

Jóga podle pana Iyengara
Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Lekce Hathajóga Flow
Styl jógy vycházející z hathajógy využívající spojování pozic v závislosti na dýchání do sestav ve stylu vinyasa jógy. Lekcí Vás provede certifikovaná lektorka jógy Martina Ježková. Plakát

Fyzio cvičení
"Máte obtíže s pohybovým aparátem a potřebujete zachránit? Strážní andělé i Superman mají konkurenci! Na problémy s pohybovým aparátem vám totiž nejlépe pomůže fyzioterapie a správné cvičení," říká fyzioterapeutka Martina Kefurtová. Více o jejíjich službách se dočtete ZDE.

Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce PRONÁJEM.

 

2020 © KC Turnov, All Rights reserved