O nás

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je kulturní organizace působící na území Turnova, která se zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí. Dále nabízí k pronájmu prostory vhodné pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských akcí. Zajišťuje produkční činnost nejrůznějších akcí včetně jejich technického zabezpečení a pořadatelského servisu.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. je obchodní společnost a jejím jediným vlastníkem je Město Turnov. Vedení společnosti představuje její valná hromada, již tvoří členové Rady města Turnov.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. technicky spravuje a dramaturgicky naplňuje budovu KC Střelnice (Markova 311), jejíž součástí je velký sál určený pro nejrůznější společenské akce, zrcadlový sál zejména pro taneční a pohybové aktivity, dvě klubovny pro školení a kino Sféra. Dále spravuje Městské divadlo (Trávnice 670) a areál letního kina (Skálova 1590).

IČ: 259 58 941, DIČ: CZ 259 58 941

 

Partnerem Kulturního centra Turnova je
logo Pamico

 


Abonentní katalog 2020/2021

 

výroční zprávy

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2015
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2019
 

informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů (pro zaměstnance KCT)

Souhlas fyzické osoby ze zpracováním osobních údajů

 

náhledy hledišť

Městské divadlo

Střelnice + foyer (plesová úprava)

Střelnice (koncertní úprava na sezení)

 

technické vybavení

Přehled technického vybavení

 

přehled kulturních pořadů na Turnovsku

Pracovní kalendář určený pořadatelům kulturních akcí. V případě zájmu o zařazení Vaší akce do kulturního přehledu pište na sara.mochalova@kcturnov.cz.

Poslední aktualizace 2. září 2020.

KALENDÁŘ 2020 K NAHLÉDNUTÍ

 

rozpis Zrcadlového sálu

(kliknutím zvětšíte)

Orientální tance
Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

Taneční-intervalové-kruhové tréninky a jejich kombinace
17:45 Intervalový taneční aerobik
18:45 Intervalový funkční kruhový trénink

Pohodové, zábavné, jednoduché, a přitom celostní a účinné cvičení pro dobrou kondici i náladu při melodické retro i moderní hudbě. Díky intervalům vydržíte déle ve spalovacím tempu a plynule zvládáte vyšší zátěž a zvyšujete si tak svoji kondici. Více informací a rezervace ZDE, Těší se na vás Jana Budínová.

Jóga podle pana Iyengara
Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Lekce Hathajóga Flow
Styl jógy vycházející z hathajógy využívající spojování pozic v závislosti na dýchání do sestav ve stylu vinyasa jógy. Lekcí Vás provede certifikovaná lektorka jógy Martina Ježková. Plakát

Fyzio cvičení
"Máte obtíže s pohybovým aparátem a potřebujete zachránit? Strážní andělé i Superman mají konkurenci! Na problémy s pohybovým aparátem vám totiž nejlépe pomůže fyzioterapie a správné cvičení," říká fyzioterapeutka Martina Kefurtová. Více o jejíjich službách se dočtete ZDE.

Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce PRONÁJEM.

 

2020 © KC Turnov, All Rights reserved