Pohovka - Otakar Brousek ml.

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

200,-

140,- senioři na OSV

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezervace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

V únorovém setkání se můžete těšit na herce a dabéra, který je v hereckém prostředí především svými hereckými kolegy přezdíván Ťulda.

  

Otakar Brousek ml. pochází z hereckého prostředí, jeho otec Otakar Brousek starší (Báječná léta pod psa, Pan Pickwick) byl přední český herec a i jeho matka Jaroslava Brousková (Duhová Kulička, Jen se spolehni) byla herečkou. Absolvoval pražskou konzervatoř, působil v kladenském divadle a později v Městkých divadlech pražských. Mimo to byl i členem souboru Divadla Na Fidlovačce či Divadla na Vinohradech. Filmový debut ho čekal díky snímku Údolí krásných žab, vidět jsme ho mohli i v seriálech (Ohnivý kuře, Ulice, ad.). V rámci dabingu propůjčil svůj hlas například Davidu Thewlis (Profesor Lupin v sérii Harry Potter). Večerem nás provede Milan Schejbal, o hudbu se postará Pavel Půta a Andy Seidl.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved