Ozvěny MFF ZOOM 2017

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

70,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezrvace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

studenti a členové FK 50,-

Pásmo krátkometrážních filmů - dokument, animovaný film, video-art, hraný film, cca 120 minut. A hlavně filmy studentů z festivalových workshopů v sekcích plastelínová animace a dokument.

Pestrý výběr krátkých filmů je malou ochutnávkou toho nejlepšího, co bylo k vidění na MFF ZOOM Zbliženia 2016 v Jelení Hoře v Polsku. Najdete tu filmy animované i hrané, dokumenty i videoart. Tvůrci těchto dílek jsou studenti filmových škol, nezávislí filmaři a amatérští nadšenci. Na kvalitě jim to nic neubírá, spíš právě naopak. 

Součástí kolekce jsou filmy z Česko- polských filmových workshopů, kterých se zúčastnily studentky z Turnova. Partnerem workshopů za českou stranu byla Žlutá ponorka Turnov. Díky ní už podeváté mohli studenti strávit týden v Jelení Hoře a vyzkoušet si, co tvorba filmu obnáší. Od 20. do 26. 2. pilně pracovali v ateliérech hraneho filmu, plastelínové animace, dokumentu, videoartu a scénáristiky. Co vytvořili týmy pod vedením svých lektorů za pouhých 5 dní se můžete nyní přesvědčit.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved