NAPŘÍČ 2015 – komorní festival napříč žánry

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 150,-

Myšlenkou „minifestivalu“ NAPŘÍČ je spojit zajímavé muzikanty, kteří by se třeba na podiu nikdy nesetkali, představit nejen turnovským divákům neokoukané, ale o to zajímavější kapely a písničkáře, ale především přiblížit jim trochu jiné hudební žánry a originální interprety.

Festival Napříč zahájí vystoupení skupiny XXLive, kteří charakterizují svou hudbu jako „pouliční akustickej nářez, groove jízdu na dvě španělky a bednu whiskey a tak trochu hrdelního zpěvu. Songy o lásce a temnejch zákoutích duše, leopardí skok hořící obručí hudby...“

Druhým vystupujícím bude David Stypka & Bandjeez, což jsou muzikanti z Frýdku-Místku. Písničky Davida Stypky se nedají zařadit do jedné hudební škatulky – písněmi prosakuje folk, rock, jazz, místy i elektronika – a získávají si stále větší oblibu u publika. Jako speciální host se představí Lucie Redlová.

Vrcholem festivalu bude znovu obnovená kapela Dunaj, která vystoupí pod jménem Dunajská vlna, aby zde představila to nejlepší z tvorby svých členů. Návrat legendy českého alternativního rocku na pódia se odehraje za pomoci čerstvé posily v podobě bubenice Michaely Antalové.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved