Marie Doležalová - Pohovka

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

200,-

140,- senioři na OSV

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezrvace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

Na pohovku zavítá Marie Doležalová, mladá herečka z Karviné s velmi slibnou budoucností. Znát ji můžete ze sitcomu Comeback nebo z předposlední řady televizní show Když hvězdy tančí.

Marie Doležalová má dnes na kontě účinkování hned v jedenácti seriálech. Nejznámější je jistě Comeback, kde po boku Martina Dejdara a Tomáše Matonohy ztvárnila poněkud zakřiknutou Sašu. Zahrála si v několika filmech: Pusinky, Praho má lásko, Krásno, Osudové peníze, Definice lásky, Princezna a písař a dalších. V současné době vystupuje v Divadle Na Fidlovačce a na Letních shakespearovských slavnostech jste ji mohli vidět jako Olivii ve Večeru tříkrálovém. Mimo herectví píše blog Kafe a cigárko, který vypráví o životě herečky. Za tento počin získala ocenění Magnesia Litera za Blog 2015. Valentýnskou Pohovku bude moderovat Petr Vydra, hudební doprovod obstará Ondřej Halama.
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved