Lenka Dusilová

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 150,-

Lenka Dusilová přijede potěšit fanoušky koncertem spojeným s vernisáží výstavy fotografií Jiřího Štrébla. 

Jiří Štrébl, herec a fotograf v jedné osobě, představí na výstavě v turnovském Kulturním centru Střelnice své snímky, na kterých zachycuje osobnosti pražské divadelní scény, často v netradičních nebo vtipných momentech. Další jeho fotografie ukazují často okamžiky z natáčení filmů, hudebních festivalů, ale i z výletů s rodinou.

Jiřímu Štréblovi učarovalo prostředí divadla už v mládí. Herectví sice nikdy nestudoval, ale to mu nijak nezabránilo zářit na divadelních prknech i stříbrném plátně. Exceluje zejména v Divadle Komedie, jeho tvář je ale známá i ze Špačkova filmu Pouta nebo televizních seriálů jako Kriminálka Anděl nebo Šípková Růženka. Umělecké prostředí i své kolegy rád zvěčňuje i na svých fotografiích a díky tomu mohla vzniknout výstava, která bude k vidění ve předsálí v Kulturním centru Střelnice.

Lenku Dusilovou není třeba dlouze představovat, letošní laureátka ceny Anděl v kategorii Zpěvačka roku dokáže svou hudbou očarovat nejednoho posluchače. Na kontě má pět studiových alb a v říjnu loňského roku vznikl projekt "Live at Café v lese", její první záznam živého vystoupení. Letos na podzim přichází dalším albem "V hodině smrti", jeho tématem je transformace uprostřed života, usmrcování starých návyků a znovuzrození. "Vím kam jít," zpívá Lenka Dusilová v písni "Tětiva". Slogan, který by klidně mohl být už řádku let jejím mottem. Lenka si už dlouho dělá muziku po svém tak, jak ji cítí, a to, že ví, že je na správné cestě, si přijďte poslechnout.

Koncert Lenky Dusilové začne po vernisáži výstavy Jiřího Štrébla v 19.30 hodin.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved