Kavárenský kvíz z pohodlí vašeho domova 7

U vás doma

čtvrtek, 4. 3. 2021 - 18.00 hod.

vstupné

zdarma

ODKAZ NA KVÍZ: (bude zveřejněn ve čtvrtek 4. března 2021)

Ani tentokrát vás nepřipravíme o možnost chytrého soutěžení. Kavárenské kvízy, které se za normálních okolností konají v naší kavárně KUS, se těší velké oblibě, a naše pravidelné soutěžící zkrátka nechceme o tuto kratochvíli připravit. Přidejte se i vy k téměř čtyřem stovkám soutěžících, kteří se do našich kvízů už zapojili. Těšit se můžete na témata jako Divadlo Járy Cimrmana nebo Hrátky s čerty. 

Kvíz bude opět dostupný na webové aplikaci Google Docs, k účasti nemusíte vlastnit účet na Googlu ani se jinak registrovat kromě samotné registrace přímo v kvízu.

Odkaz na kvíz bude zveřejněn ve čtvrtek 4. března v 18 hodin, tedy přesně ve chvíli, kdy by za jiných okolností začínal náš Kavárenský kvíz v KUSu. Oficiální soutěžení bude ukončeno v neděli 7. března ve 21 hodin. 


Průběh kvízu a pravidla

Prosíme, přistupujte ke kvízu jako k vědomostní zábavě, která vám má především zpestřit den, respektujte proto základní pravidla Kavárenského kvízu.

- kvízu se účastní jednotlivci, nikoli týmy
- kvízu se můžete zúčastnit pouze jednou
- kvízu se můžete oficiálně zůčastnit od čtvrtka 4. března (18.00) do neděle 7. března (21.00), po tomto termínu kvíz zůstává i nadále aktivní, ale již není započítáván
- celkem odpovíte na 55 otázek (5 okruhů po 10 otázkách + jedna bonusová otázka)
- odpovědět musíte vždy, otázky nelze přeskakovat, výjimkou jsou bonusové otázky, na ně odpovídat nemusíte
- bodování – klasické otázky jsou za 1 bod, bonusové za 3 body (špatnou odpovědí nejsou body strhávány), po ukončení kvízu se zobrazí body pouze za klasické otázky, body za bonusové otázky budou přidělovány ručně (na konečné skóre si tak bude třeba chvíli počkat)
- neopisujte, nevyhledávejte si odpovědi na jiných zařízeních nebo souběžně s jiným soutěžícím
- kvíz není věkově omezen a je zdarma

V pondělí 8. března vyhlásíme tři nejúspěšnější z vás, kteří obdrží volné vstupenky do letního kina na další sezónu. 


VYZKOUŠEJTE SI LISTOPADOVÝ KVÍZ

VYZKOUŠEJTE SI PROSINCOVÝ KVÍZ

VYZKOUŠEJTE SI LEDNOVÝ KVÍZ 

VYZKOUŠEJTE SI ÚNOROVÝ KVÍZ

 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved