Kafka Band

(Host: Houpací koně)

KC Střelnice

neděle, 22. 11. 2020 - 20.00 hod.

vstupné

v předprodeji 310,-

na místě 390,-

KONCERT BYL PŘELOŽEN. Zakoupené vtsupenky na původní termín (24. dubna) zůstávají v platnosti.


Délka rezervace 30 dní.

Konec rezervace 15 minut před začátkem představení.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACEJÍ ANI NEVYMĚŇUJÍ!


Kapela Kafka Band v půlce března roku 2019 vydala svoji druhou desku Amerika, opět inspirovanou knihou Franze Kafky, a hned poté vyrazila se svou audiovizuální podívanou na úspěšnou šňůru po Německu.

Nyní se skupina v čele se spisovatelem Jaroslavem Rudišem a Jaromírem Švejdíkem vrací na domácí pódia. K desce Kafka Band už vydal dva videoklipy: virtuální People get lost, který je v plné verzi ke stažení pro virtuální brýle, a lyric video Amerika.

Recenze Ivana Hartmana: "Ve vrchovaté formě onu melancholii předvádí píseň Theater Oklahoma, kde Švejdík v rauši ze silné melodie téměř umírá při slovech "Kolem mě jen andělé / S křídly na zádech / Hrají a zpívají". Zní tu možná Švejdíkův životní hit, přesah jeho dosavadní třicetileté hudební dráhy s kapelami Priessnitz či Umakart..."

Jaroslav Špulák o Americe píše: "Druhé album kapely tedy vytáhlo do boje o fanoušky klubové hudební scény. Stojí za ním zkušení autoři, hudebníci i producenti, kteří na něm na pomyslný stůl sázejí své profesní trumfy,..."

Jako host večera vystoupí skupina Houpací koně, vydávající na jaře nové akustické album.
 

2020 © KC Turnov, All Rights reserved