Hotel mezi dvěma světy

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 80,-

na místě 100,-

Eric - Emmanuel Schmitt - Hotel mezi dvěma světy

Tajemný hotel mezi bytím a nebytím. Místo, kde jsme si všichni rovni a kde člověk nalézá i ztrácí. Pět různých lidí, pět různých osudů zdánlivě odlišných a přece tak podobných. Každý z nich vidí svůj život a dál jen nejistou budoucnost.

Brilantní příběh z pera známého francouzského dramatika o životě, smrti a lásce. Příběh, který se vás dotkne. Hotel mezi dvěma světy je jemnou a napínavou hrou o lidském údělu. Více na www.kairos2.cz

Divadlení společnost Kairos II je neprofesionální soubor z Prahy - parta nadšenců, kteří již 10 let hrají s vervou a snaží se o profesionální výkony.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved