Hoffmannovy povídky- ROH

(Les Contes d`Hoffmann)

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

300,-

studenti a senioři 250,-

Bohatá produkce Hoffmannovy povídky v podání Královské opery, Offenbachovo mistrovské dílo, je oblíbencem publika. Tuto produkci vytvořil oscarový režisér John Schlesinger a přivádí v ní k životu svět 19. století plný romantiky, komedie, tajemství a hrozby.
V centru těchto mimořádných příběhů, kouzelných brýlí, strašidelných zvuků a smyslných kurtizán je živá představa opilého romantického básníka Hoffmanna. Charismatický mladý tenor Vittorio Grigòlo jako Hoffmann – nucen vyprávět příběh svých milenek, které, jak věří, byly uneseny řadou zlých darebáků. Vynikající baryton Thomas Hampson hraje všechny čtyři padouchy.
Hudba zahrnuje slavný „Barcarolle“ a jiná ohromující hudební čísla, která jsou ideálním polem působnosti pro rozsah Sofie Fominy jako Olympie, Christine Rice jako kurtizány Giulietty a Sony Yonchevy jako Hoffmannovy poslední lásky Antonie.

dirigent: Evelino Pidò
režie: John Schlesinger

Les Contes d’Hoffmann
Jacques Offenbach

Hoffmann: Vittorio Grigòlo
čtyři darebáci: Thomas Hampson
Olympia: Sofia Fomina
Giulietta: Christine Rice
Antonia: Sonya Yoncheva
Nicklausse: Kate Lindsey
Orchestra of the Royal Opera House

 

 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved