HANKY PANKY SHOW - zrušeno

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 220,-

na místě 280,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace

Při příležitosti dvacetiletého výročí svého působení na umělecké scéně uvádí pražská travesti skupina Hanky Panky zbrusu novou show – Klub (ne)odložených žen.
Profesionální výpravná show znovu oživí tolik populární atmosféru porevolučních kabaretů a estrád a přivede do světel reflektorů jak hvězdy současné, tak i ty, které se již dávno staly legendami. Jedno však mají všechny společné – zažily svůj dotek slávy. A díky travesti umělcům z Hanky Panky Show budou na dosah i vám.
Originální kostýmy, oslnivé líčení a osobitý humor jsou pak nepostradatelnými složkami show ve stylu divácky oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas.
Vydejte se i vy na exkurzi do světa extravagantní travesti show, v níž vám všechny vystupující „dámy“ dokáží, že ani po 20 letech rozhodně nejsou „Klubem odložených žen“.

www.hankypankyshow.cz


facebook:
https://www.facebook.com/HankyPankyTravesti/?fref=ts
https://www.facebook.com/groups/hankypankyshow/?fref=ts

 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved