Dida Pelled

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 100,-

na místě 140,-

Dida Pelled je izraelská zpěvačka a kytaristka pohybující se mezi jazzem a blues. Spolu s českým baskytaristou a kontrabasistou Lukášem Kytnarem a izraelským kolegou bubeníkem Danem Aranem se vydala na turné po Česku a 16. února se představí i v turnovském Kulturním centru Střelnice. Velkou předností umělkyně je zajímavé žánrové rozkročení, hudebně je Dida Pelled někde na půl cesty mezi blues a jazzem.

Mladá umělkyně Dida Pelled se po dokončení střední školy a povinné vojenské služby v Izraeli přestěhovala do Spojených států, v New Yorku se pak dokázala prosadit v nejznámějších jazzových klubech a navázala spolupráci s umělci jako je Roy Hargrove a Gregory Hutchinson. Instrumentální hrou na kytaru a měkkým hlasem dokáže Dida Pelled své posluchače doslova uhranout. Zpívá anglicky s téměř neznatelným přízvukem, který dělá její vystoupení ještě zajímavější. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved