Černobílá party

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

100,-

zvýhodněné vstupné 50,-

Černobílá party, akční drinky, velkoplošná projekce a vstupné za polovinu. Přesně takhle bude vypadat diskotéka na Střelnici, která se bude konat 23. října. Pravidelné diskotéky na Střeláku totiž dostávají zbrusu novou podobu, budou tematické a stylové do posledního detailu.

Říjnová černobílá diskotéka začne už v 21 hodin a kdo stihne přijít během první hodiny, bude mít vstupné za polovinu, zaplatí tedy jen 50 Kč. Od 22 hodin bude stát vstupné 100 Kč, ale ještě pořád bude šance získat ho za 50 Kč. Stačí si schovat vstupenku z jakékoli akce Kulturního centra, včetně vstupenky do kina, z posledních čtrnácti dní před diskotékou a předložit ji u vchodu.

Černobílý outfit je vítán, ten nejlepší získá o půlnoci věcnou cenu. Kromě stylové výzdoby a personálu v černobílé doplní atmosféru i nová technika a zmíněná velkoplošná projekce.

Veškeré novinky k Disco-Střelák můžete sledovat již brzy na našem facebooku. Nezapomeňte naši stránku označit „To se mi líbí“, jen tak budete mít nové informace jako první. A možná i volné vstupenky už na říjnovou diskotéku.

PLAKÁT

2022 © KC Turnov, All Rights reserved