Byt na inzerát

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 270,-

na místě 300,-

Ztřeštěná komedie o tom, že někdy nestačí si jen podat inzerát a přijít na správnou adresu.

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje, a tak spolu na jedné adrese bydlí kromě ní ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí vtipný příběh.

Všechny obyvatelky se totiž nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny si bez vědomí ostatních podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci se brzy dostaví, ale samozřejmě zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje.

A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci. Že si nakonec všichni přijdou na své je nasnadě, i když zdaleka ne tak, jak si původně představovali. 

Ve Francii nesmírně úspěšná komedie nabízí řadu vtipných situací a dialogů, do Turnova ji přiveze Divadelní společnost Háta.

Obsazení:
Jacquelina -Adéla Gondíková / Jana Zenáhlíková
Jeanina - Ivana Andrlová / Veronika Jeníková
Georgette -Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová
Marie-Louisa - Lucie Svobodová / Olga Želenská
Spartakus - Martin Zounar
Bertrand - Marcel Vašinka
Bernard - Zbyšek Pantůček
Jean - Filip Tomsa / Martin Sobotka

vstupenky v předprodeji od 1. července 2014

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved