Pohovka s Pavlínou Wolfovou(hostem bude Jan Čenský)

Pohovka s Pavlínou Wolfovou

* zlevněné vstupné je určeno seniorům 65+

Jedná se o náhradní termín akce (přeloženo z úterý 22. listopadu 2022).
Vstupenky zakoupené na původní termín jsou platné na tento.

ZMĚNA PROGRAMU: HOSTEM BUDE JAN ČENSKÝ.


V náhradním programu bude Josef Klíma povídat s nejznámějším českým pohádkovým princem Janem Čenským, který hrál nejen v desítkách oblíbených pohádek.

Pražský rodák Jan Čenský (1. 5. 1961) vystudoval hudebně dramatický obor na konzervatoři a již během studií začal dostávat příležitosti před filmovou kamerou. Jeho první zásadnější role byly překvapivě záporné, nicméně jeho mladá a hezká tvář přispěla k tomu, že začal být obsazován do pohádek, a to často právě do rolí princů. Nevyhýbá se ani účinkování v divadle či v televizních seriálech. V současné době se věnuje především moderování (Miss České republiky). Hudební doprovod obstará Klíma Band, Pavel Půta a Andy Seidl.


Původním hostem měla být Pavlína Wolfová.
V lednovém setkání na Pohovce se můžete těšit na známou redaktorku a moderátorku Pavlínu Wolfovou. Večerem vás bude provázet Josef Klíma, jehož Na vlastní uši band, společně s Pavlem Půtou a Andy Seidlem, obstará hudební doprovod.


Pavlína Wolfová (rozená Spálená) je dcerou zpěváka Petra Spáleného a herečky Pavlíny Filipovské. Absolvovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, pracovala jako elév v Lidových novinách, působila v domácím a později i zahraničním zpravodajství České televize. Později byla reportérkou pořadu TV Nova Na vlastní oči. Ve stejné televizi měla vlastní talkshow Áčko.

Od roku 2000 moderovala pro Český rozhlas pořady Nad věcí, BonaDea a Radiofórum na stanici ČRo 1 – Radiožurnál, na stejné stanici byla součástí relace Děti vám to řeknou. Od června 2019 byla jistou dobu součástí týmu moderátorů pořadu Pressklub na stanici Frekvence 1. Od roku 2020 je moderátorkou pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.