Koledujeme s KCT

Koledujeme s KCT

Děti už několik týdnů vysedávají doma, nemohou se vídat s kamarády, hrát si hromadně na hřištích a to nemluvíme o nekonajících se dětských akcích a divadelních představeních. Kromě virtuální online výuky toho v současné době pro děti moc není. A teď by navíc děti měly přijít i o Velikonoce? O možnost vykoledovat si sladkou odměnu? To nedopustíme. Pro všechny děti do 12 let chystáme hru, která simuluje tradiční velikonoční koledování.

Jak bude hra probíhat?

Hra bude zahájena v sobotu 3. dubna v 8.00 hodin a ukončena bude v pondělí 5. dubna ve 20.00 hodin. Během těchto dní bude úkolem koledníčků vybarvit dle předlohy celkem 8 velikonočních kraslic.

OMALOVÁNKA KE STAŽENÍ

Předlohy k těmto kraslicím naleznete na osmi místech po celém Turnově. Ať už začnete kdekoli, celková délka trasy činí cca 10 km. Vybarvené kraslice najdete v našich vývěskách – u Střelnici potom ve v jedné z vývěsek před vchodem. Na výpravu a účast v soutěži tak potřebujete pouze prázdnou omalovánku kraslic (nutno si předem doma vytisknout), doporučujeme i tuto mapu a pastelky. No a samozřejmě doporučujeme vyrazit i s pomlázkami!

U každé vývěsky najdete příslušné vajíčko a vybarvíte. Nezapomeňte na výpravě vaše koledníky vyfotografovat, fotografie můžete sdílet na Instagramu s označení @kcturnov a #koledujemesKCT nebo na Facebooku se stejnými označeními. Prosíme, nefotografujte, nezveřejňujte, nesdílejte a nijak nešiřte barevné předlohy kraslic, nebo vybarvenou omalovánku! Porušení tohoto pravidla může vést k diskvalifikaci koledníka.

Až budete mít všechny kraslice vybarvené, zašlete nám jejich fotografie, klidně i s koledníky. (Upozorňujeme, že tyto fotografie budeme dále sdílet a publikovat, jejich zasláním tedy s touto skutečností souhlasíte.)

Fotografii, jméno koledníka a jeho adresu zašlete nejpozději v pondělí 5. dubna ve 20 hodin na romana.holubova@kcturnov.cz. Vždy počkejte na potvrzovací email, že nám vše dorazilo v pořádku. 

V úterý 6. dubna proběhne vyhlášení soutěže. A koledníkům bude doručena sladká odměna!

 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.