Kavárenský kvíz

Kavárenský kvíz

Kavárenský kvíz tentokrát o Turnovu

Poslední Kavárenský kvíz v sezóně bude výjimečně věnovaný jednomu tématu, kterým bude vzhledem k oslavě 750 let město Turnov.

Přijďte prověřit své znalosti o Turnovu.

Ať už jste rodilí Turnováci, přistěhovalci, bydlíte tu dlouho či krátce, pracujete v cestovním ruchu nebo studujete, nikdo nebude mít výhodu! Nečekejte otázky typu kdy byl Turnov založen, z jakého roku pochází první písemná zmínka, nebo kdo tu v minulosti vládnul. Pětice okruhů vás totiž prověří spíše z praktického hlediska. Rozhlížíte se kolem sebe, když jdete do práce? Posloucháte, o čem se mluví? Chodíte na výlety či akce? Pak to pro vás bude hračka!

Aby se kvízu mohli zúčastnit opravdu všichni zájemci, přesunuli jsme tento speciál na velký sál Střelnice.


Atmosféra napjatá jak kšandy vašeho dědy, přehřáté mozkové závity, stopy nehtů na stolech, vytrhané vlasy, nervy drásající okamžiky a unáhlená rozhodnutí, ale také výbuchy smíchu, dojemná obětí při nečekaných setkáních, pocity hrdosti a zadostiučinění. To je náš Kavárenský kvíz. 

Pět různých témat, celkem 55 otázek, upravená pravidla a bodování, nová hlasovací aplikace. A v neposlední řadě atraktivní výhry v ceně mnoha set korun a sleva na útratu během večera.

Jste hraví, máte fištrón a smysl pro humor? Přihlaste se taky!


PRAVIDLA:

PŘED KVÍZEM:
Pro účast potřebujete svůj tým (tvořený 2-4 lidmi, není možné soutěžit jako jednotlivec nebo mít v týmu 5 a více osob!), tým s předstihem nahlásíte e-mailem na romana.holubova@kcturnov.cz. Vždy vyčkejte na zpětné potvrzení o registraci. K přihlášení je potřeba uvést: jméno týmu, počet členů, kontakt (e-mail nebo telefonní číslo).

Týmy musí dorazit minimálně 20 minut před začátkem kvízu, nahlásit se u organizátora a usadit se ke stolu se jmenovkou svého týmu. Minimálně jeden člen týmu musí mít plně nabitý chytrý telefon a přihlásit se do kvízu pod jménem týmu přes QR kód na plátně.

PRŮBĚH KVÍZU: 

Každé kolo obsahuje 10 otázek stylu ABCD. Za správně zodpovězenou otázku obdržíte 2 body, pokud odpovíte správně a jako první získáte 3 body. Za špatnou odpověď o jeden bod přijdete a pokud neodpovíte vůbec, ztratíte půl bodu.

Po základní části vždy následuje bonusová otázka. K odpovědi na tuto otázku se musíte přihlásit (skrze aplikaci). Za správnou odpověď získáte 4 body, pokud odpovíte špatně, o dva body přijdete.

Během kola není povoleno používat jiná mobilní zařízení než to s běžící aplikací.  

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.