Feng-yün Song & Daniela Fischerová(Pohovka)

Feng-yün Song & Daniela Fischerová

V prosinci se můžete těšit na setkání se zpěvačkou a zastánkyní přírodní cesty ke zdraví Feng-yün Song a spisovatelkou, dramatičkou, scenáristkou, publicistkou a také autorkou knih pro děti a mládež Danielou Fischerovou.

Song je běžné čínské rodové jméno, pro zpěvačku se obzvlášť hodí. Feng-yün Song usiluje svou škálou hudebních, pedagogických a kulturních aktivit o společenskou osvětu od mezikulturního dialogu, mezilidského porozumění a tolerance, až po tématiku kvality života. Je zastánkyní přírodní cesty ke zdraví a zdravému životnímu stylu.

Daniela Fischerová je česká spisovatelka, dramatička, scenáristka, publicistka a autorka knih pro děti a mládež, dále také autorka několika školních učebnic a pedagožka, dcera hudebního skladatele Jana Fischera. Po studiích oboru dramaturgie a scenáristiky na pražské FAMU pracovala ve Filmovém studiu Barrandov, později působila jako redaktorka nakladatelství Orbis, od roku 1974 ve svobodném povolání. Vyučuje obor tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze.

Hudební doprovod Pavel Půta a Andy Seidl.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.