Charitativní bazárek

Charitativní bazárek

 HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19
(Otevřete kliknutím)


Přijďte si ulovit krásné kousky do svého šatníku a tím pomoci Šimonovi, který svůj život po těžké mozkové obrně nemá jednoduchý.

"Celá myšlenka vznikla tak, že jsme každý rok s kamarádkami pořádaly mezi sebou takový mini bazárek a letos jsme se rozhodli ho udělat ve velkém stylu veřejně a ukázat Šimonovi a jeho rodině, že na to nejsou sami. Doufáme, že se nám toto přání vyplní a že vás na bazárek dorazí hodně," představuje akci hlavní  pořadatelka Kateřina Kořínková. 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?
"Jsou vlastně dvě fáze celé akce a dva způsoby, jak můžete pomoci. Ten první je darovat něco pěkného ze svého šatníku, co už vám třeba nedělá radost. My si od vás oblečení převezmeme, připravíme ho na vystavení a na bazárku se ho ujme někdo další. Velkou pomocí bude samotná účast na této akci, kde budete mít příležitost si doplnit prázdná ramínka ve své skříni, odnést si s sebou z bazárku nejen nové kousky, ale i dobrý pocit, že peníze za ně někomu pomohou."
(UPOZORNĚNÍ: na bazárku bude možné platit pouze hotově)

CO DĚLAT, KDYŽ CHCETE DAROVAT OBLEČENÍ?
Pokud vám už doma nejdou zavřít šuplíky a nevejdou se vám věci na ramínka, je nejvyšší čas svůj šatník protřídit. Darovat můžete vše, co je v hezkém stavu, ať je to dámské, pánské nebo dětské.

Až budete mít vybráno, ujistěte se, že oblečení je čisté a pokud možno vyžehlené. Následně je možné se domluvit na předání přes někoho z realizačního týmu. Oblečení je možné darovat do 14.11. behěm samotného bazárku již nelze darovat věci. 

DOPROVODNÝ PROGRAM
Mimo nákupů se můžete těšit na přehlídky slow fashion designérů, koncert Evy Matějovské a Davida Elise.

Kontakty a více informací naleznete na sociálních sítích.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.