Být Medea(iMuza)

Být Medea

Co se stane, když přesuneme mýtický příběh Médey do kontextu dneška? Jaké je čekání za hranicí svobodného světa, který neotevírá dveře? Co se děje v nitru člověka?

Takové otázky si kladou v novém autorském hudebně-divadelním psychologickém dramatu německý scénárista a divadelní režisér Stephan Bestier a český hudební skladatel Martin Hybler. Představení symbolicky odkazuje k výročí začátku II. sv. války a volně zpracovává téma emigrace, střetu kultur i současné geopolitické situace.

Srdečně vás zveme na předpremiéru díla, která se bude konat v pátek 7. června od 18:00 hodin ve starém železničním depu v Turnově. Představení proběhne v německém jazyce s  českými titulky. Po představení následuje otevřená diskuze s divadelním režisérem Stephanem Bestierem. Večer uzavřeme odlehčenou jazzovou hudební produkcí Martina Hyblera, Jany Kubánkové a německých hostů.

Akci organizuje umělecká iniciativa iMUZA za laskavé podpory města Turnova a Nadace B. J. Horáčka Českému Ráji.


NOVINKA
Do Depa je možné se dopravit zvláštním vlakem ze stanice Turnov! Nástup cestujících od cca 17:45 do 17:55, stanice Turnov, 3. nástupiště 5. kolej, následný odjezd do Depa.

Po programu odvoz vlakem zpět do stanice.


Více informací o představení naleznete na webových stránkách.

PLAKÁT AKCE

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.