Matky na tahu o Vánocích(A Bad Moms Christmas)

Matky na tahu o Vánocích

Amy, Carla a Kiki, matky na tahu. Tentokrát o Vánocích.

Snímek navazuje na Matky na tahu z roku 2016, v kterém se úspěšná matka (Mila Kunis), prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti stojící na pokraji zhroucení setkává s dalšími matkami, které jsou na tom zcela stejně. Děj filmu, který nabídne právě prosincová Dámská jízda se tak dá tak trochu předvídat. Mila Kunis, Kristen Bell a Kathryn Hahn se tentokrát budou muset vyrovnat s vánočním stresem a udělají to po svém. Rozhodnou se, že letošní Vánoce si stoprocentně užijí.

Dámská jízda s degustací vína
Program večera začně v 18.30 hodin, kdy se za plátnem kina sejdeme s Romanem Fillnerem, zástupcem společnosti House of Wine, který nás provede degustací vín a krátce vám o vínu jako takovém pohovoří. Kromě pití se potom můžete těšit také na dezert a další občerstvení. V neposlední řadě proběhne malá soutěž, jejíž výherkyně si domů odnese láhev výtečného vína. Klasicky od půl osmé bude večer pokračovat projekcí a to filmovou novinkou Matky na tahu o Vánocích. Přijďte tedy na Dámskou jízdu včas, dopřejte si chvilku se svými kamarádkami a skleničkou skvělého vína a pozitivně se nalaďte na nacházející svátky.

Režie: Jon Lucas, Scott Moore
Hrají: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski, Susan Sarandon, Jay Hernandez, Justin Hartley, Oona Laurence,...

komedie | USA | 2017 | 116 min. | 15+ | titulky

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.