Waldovy Matušky(Turnovské léto 2021)

Waldovy Matušky

Charitativní koncert Waldových Matušek ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov, s.r.o na podporu lidí postižených tornádem.

Veškeré příspěvky vybrané na koncertě, včetně honoráře kapely poputují na konto SOS Morava organizace Člověk v tísni.


Originální vystoupení oblíbené kapely s písněmi Waldemara Matušky v původním znění.

O kapele
Skupina Waldovy Matušky vznikla původně jako dar několika přátel svým přátelům na oslavu jejich svatebního dne. Na začátku tedy nešlo o spojení profesionálních muzikantů a založení klasické revival skupiny. Sami sebe rádi definují jako „přátele přátel písní Waldemara Matušky“. Hrají především radost a k Waldovým písním přistupují s láskou a pokorou.

"Snažíme se, jak nejvíc to v našem nástrojovém obsazení jde, zachovat původní aranžmá a náladu písniček. Měli jsme to štěstí a čest potkat se na podiu (i na baru) s lidmi, kteří s Waldemarem hráli a přátelili se. Například na společném koncertě s částí kapely K. T. O., kdy se oba naše soubory v průběhu večera v podstatě spojily v jeden celek, nebo když na pražský koncert přišel Waldův kamarád Milan Pitkin a zazpíval si s námi několik hitů. Díky řízení osudu a zájmu posluchačů i pořadatelů máme za sebou už několik nabitých sezón."

Hrají na festivalech, svatbách, oslavách, posvíceních a dalších akcích. "Všude jsme svědky toho, že Waldovy písně jsou stále aktuální a oblíbené, a to napříč generacemi. Je nám ctí, že se svou troškou podílíme na odkazu skvělého zpěváka a člověka, Waldemara Matušky."


PŘEHLEDOVÝ PLAKÁT TURNOVSKÉHO LÉTA 2021

PODROBNÁ BROŽURA TURNOVSKÉHO LÉTA 2021

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.