Snap Call(Turnovské léto 2021)

Snap Call

Buďte taky u toho, Turnovské léto 2021 zahájí kapela Snap Call.

O kapele
Snap Call je rock’n’rollová skupina z Turnova, založena byla v roce 2012. V roce 2015 kluci vypustili debutový singl She’s On Fire i s videoklipem. V témže roce zvítězili v celonárodní soutěži kapel Skutečná Liga, čímž nastartovali spolupráci s agenturou N.S.E.F. a letní festivalovou sezonu 2016. Ještě v květnu 2016 se Snap Call v rámci soutěže Radia Beat dostali do finálové trojce, z kterých si AC/DC vybírali svou předkapelu na jejich koncert v Praze. V létě 2016 potom vydali singl Blueberry. Na jaře 2017 Snap Call doprovázeli kapelu Wohnout na jejich Jarní unplugged tour.

V listopadu 2017 vydala kapela singl Golddigger, krátce po té z kapely odchází zakládající člen a frontman David Hlůže. Na podzim 2018 vydala kapela EP „Let That Roll!“ nahrané ve studiu Biotech a vstupuje tak na pódia s novým zpěvákem Iggym.

Snap Call se pohybují v mixu vlivů blues rocku, hard rocku, motorkářského rock’n’rollu, jižanského rocku a dokonce byste vystopovali názvuky dirty country.“  (Milan Slezák, Rock a Pop 8/2014)

Současná sestava kapely:
Iggy – zpěv
Vojtěch Kořínek – kytara, vokály
Lukáš Václavík – kytara
Vítek Jíra – bicí


PŘEHLEDOVÝ PLAKÁT TURNOVSKÉHO LÉTA 2021

PODROBNÁ BROŽURA TURNOVSKÉHO LÉTA 2021 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.