MŇÁGA A ŽĎORP

MŇÁGA A ŽĎORP

Hudební skupina Mňága a Žďorp slaví třicetiny a po úspěšné jarní části pokračuje jejich tour "Třínohý pes". V podzimní časti turné zavítá i na turnovskou Střelnici, kam se vrací po dlouhých šestnácti letech.

Valašští rockeři Mňága a Žďorp letos slaví neuvěřitelných 30 let na hudební scéně. Nezaměnitelný styl této kapely z Valašského Meziříčí oslovuje české posluchače napříč generacemi. Debutové album " Made in Valmez" vydala skupina v roce 1991. Za dobu svého působení vydala přes desítku studiových alb a odehrála přes 2000 koncertů. Vyprodukovala řadu hitů, jako například "Hodinový hotel", Nejlíp jim bylo", nebo "I cesta může být cíl. Tentokrát přijíždí představit své poslední album "Třínohý pes".

"Názvem desky jsme chtěli lehce naznačit, že i třínohý pes může být veselý. Nezáleží na počtu nohou, ale na tom, kam ty nohy jdou", říká frontman kapely Petr Fiala. Kromě písniček z nové desky Mňága zahraje i již zmíněné svoje nejznámější hity. Chytlavé melodie i texty zcela jistě nenechají nikoho nehybně stát. Pohupovat v bocích se budou nejenom pamětníci ale  i mladí posluchači, jejichž věk dosáhl sotva poloviny let z tvůrčího věku kapely.Tak široký záběr kapela má.  

Ještě před ním vás rozehřeje místní partička neméně zkušených rockerů v čele s Jardou Špínou. Koncert kapely Bigbítek, jenž je v ceně vstupného začne v 19.00 hodin v kavárně KUS

Koncert pořádají společně KC Turnov a Beast s.r.o.
Více najdete na webových stránkách KC a na facebooku : Turnovsko v pohybu

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.