Kafka Band(Host: Houpací koně)

Kafka Band

Koncert se neuskuteční. Za vstupenky zakoupené ON-LINE vám bude platba vrácena na váš účet v rámci několika týdnů. Fyzicky zakoupené vstupenky na recepci KC Střelnice vracejte tam. Děkujeme za pochopení.


Kapela Kafka Band v půlce března roku 2019 vydala svoji druhou desku Amerika, opět inspirovanou knihou Franze Kafky, a hned poté vyrazila se svou audiovizuální podívanou na úspěšnou šňůru po Německu.

Nyní se skupina v čele se spisovatelem Jaroslavem Rudišem a Jaromírem Švejdíkem vrací na domácí pódia. K desce Kafka Band už vydal dva videoklipy: virtuální People get lost, který je v plné verzi ke stažení pro virtuální brýle, a lyric video Amerika.

Recenze Ivana Hartmana: "Ve vrchovaté formě onu melancholii předvádí píseň Theater Oklahoma, kde Švejdík v rauši ze silné melodie téměř umírá při slovech "Kolem mě jen andělé / S křídly na zádech / Hrají a zpívají". Zní tu možná Švejdíkův životní hit, přesah jeho dosavadní třicetileté hudební dráhy s kapelami Priessnitz či Umakart..."

Jaroslav Špulák o Americe píše: "Druhé album kapely tedy vytáhlo do boje o fanoušky klubové hudební scény. Stojí za ním zkušení autoři, hudebníci i producenti, kteří na něm na pomyslný stůl sázejí své profesní trumfy,..."

Jako host večera vystoupí skupina Houpací koně, vydávající na jaře nové akustické album.
 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.