IMUZA uvádí: Anna Šteklová a Ladislav Kozderka(Turnovské hudební večery 2021/2022)

IMUZA uvádí: Anna Šteklová a Ladislav Kozderka

 HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19
(Otevřere kliknutím)


Zahajovací koncert nového ročníku Turnovských hudebních večerů bude patřit mládí. Již třetí pokračování podtitulu IMUZA uvádí svědčí o oblíbenosti koncertů mladých talentů, prezentovaných Janou Kubánkovou a Martinem Hyblerem.

Letos do Turnova zamíří pozounistka Anna Šteklová a Ladislav Kozderka.

Anna Šteklová se začala hudbě věnovat v pěti letech v ZUŠ Turnov. Zpívala v dětských sborech, studovala hru na klavír a na housle. Později se začala věnovat i hře na pozoun, včetně hry v Turnovském big bandu. V současnosti studuje pozoun u Štěpána Janouška na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Je členkou různých hudebních uskupení napříč žánry.

Ladislav Kozderka (trubka) se narodil v Brně do hudebnické rodiny. Studoval hru na trubku na brněnské konzervatoři a později na pražské AMU ve třídě prof. Václava Junka. V letech 1994 a 1995 působil v Pražské komorní filharmonii, v roce 1998 se stal prvním trumpetistou Operního orchestru Národního divadla v Praze a nyní zastává post prvního trumpetisty České filharmonie. Věnuje se též interpretaci současné hudby a je zakládajícím členem Ostravské bandy.
(změna v programu, původně měl vystoupit Absolute Brass Quintet)


TURNOVSKÝ HUDEBNÍ VEČER

Cena abonentní vstupenky je 900 Kč, pro seniory 600 Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma. I v tomto abonentním cyklu nadále platí sleva 10 % pro nákup vstupenek na jednotlivé koncerty pro posluchače starší 65 let. Pro abonenty navíc stále nabízíme možnost navštívit jeden z našich adventních koncertů

• Prodej abonentních vstupenek bude zahájen ve středu 1. září 2021.

• V období 1. - 21. září jsou držena v rezervaci místa stávajících abonentů, ostatní místa jsou volně k dispozici.

• Nepotvrzené rezervace stávajících abonentů budou uvolněny a nabídnuty dalším zájemcům ve středu 22. září 2021.

Více informací naleznete v našem ABONENTNÍM KATALOGU: 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.