Funkin’ Turnov 2023

Před Střelnicí

Funkin’ Turnov 2023

Před Střelnicí: pátek, 30. 6. 2023 - 18.00 hod.

vstupné v předprodeji: 300 Kč
vstupné na místě: 350 Kč
děti do 15 let zdarma

Vstupenky zakoupené na Funkin’ Turnov 2022 jsou platné i na letošní ročník.

Pokud chcete vstupenky vrátit, můžete tak učinit pouze do 31. května 2023.

Funkový večírek se po zmařeném loňském ročníku vrací s nadupaným line-upem, o který jsme vás prostě nemohli připravit. 

Festival představí nastupující generaci turnovských funkers, kapelu What The Funk. Tuhle partu můžete pamatovat z předposlední oslavy turnovské kultury s názvem Kulturnov, kdy v říjnu minulého roku nezapomenutelně rozvlnila velký sál turnovské Střelnice.

Jedním z letošních headlinerů bude přední český raper, hip-hoper a producent Paulie Garand, který vystoupí v sestavě s živou kapelou. Doposud vydal 6 sólových alb, která se vyznačují osobitým stylem kombinujícím různorodou mozaiku nálad a atmosfér.

Jenom tři české zpěvačky se v rámci Equal hudební platformy Spotify objevily na banneru na newyorském Times Square, jednou z nich je i zpěvačka a autorka alternativní až popové hudby Aiko. Přes účast v Superstar a debutové album vydané v roce 2018 se dostala ke koncertování po celé Evropě včetně festivalů jako je Sziget nebo Waves Vienna.

Stálicí v programu je pořádající Funk Corporation. Kapela vznikla v době, kdy většina muzikantů z What The Funk ještě nebyla na světě, ale přesto dále neúnavně šíří funkové evangelium a ani letos nepřipraví své fanoušky o nějakou novinku v repertoáru.

V polovině devadesátek vznikla na místní „Šperkárně“ kapela Lety mimo. Kapela s nezaměnitelným soundem založeným na kvalitních českých textech, nabroušených kytarách a elektronických samplech bude vyvrcholením letošního ročníku.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.