Duo BigBand

Duo BigBand

#zakulturouvirtualne

Kulturní online projekt Za kulturou virtuálně vám přinese naše koncerty či divadla až do vašich obývacích pokojů. Stačí se pohodlně usadit a naladit si stream. Přejeme vám u našich pořadů, které budou streamovány žive a zcela zdarma, příjemné kulturní zážitky! (Více podrobností o projektu)


STREAM: https://www.youtube.com/watch?v=DKnRSSpYZq4


Duo BigBand otevírá virtuální hudební jeviště

Velmi nás těší, že můžeme být součástí projektu ,,Za kulturou virtuálně". Muzika nás baví, je nám dobře s posluchači, rádi se dělíme o energii, dobrou náladu a hudební zážitek. To všechno nám teď schází a doma je nám smutno. Pokud je šance zprostředkovat radost, pohodu a naději na lepší časy prostřednictvím tohoto skvělého kulturního nápadu, neváháme. Je to pro nás výzva, hrát ,,bez publika pro publikum", ale hlavně čest a dobrý pocit, že jsme toho součástí. Děkujeme.“

Navzdory tomu, že Duo BigBand má za sebou jen pár let své existence (oficiálně se začátek datuje k Silvestru 2016), stihla si najít již celé zástupy příznivců, a to nejen v Turnově a blízkém okolí, odkud kapela pochází, ale i v různých jiných koutech naší republiky.

Duo BigBand se může pyšnit dlouhou řadou odehraných vystoupení, ať už svateb, pohřbů, rodinných oslav, městských slavností, masopustů, Silvestrů, novoročních ohňostrojů, ale i letních minifestivalů, plesů či podnikových večírků.

Původně dvoučlenná hudební formace se teprve nedávno rozrostla o nového člena - zpěvačku, přestože se všichni dobře znají již mnoho let z jiných hudebních projektů. V kapele jsou vždy cítit milé přátelské vztahy a o dobrou náladu tu není nouze.

Během svého vystoupení vás hudebníci provedou všemi hudebními rytmy – od dechovky, jazzu a swingu přes dixieland až po rockové a popové hity českých i zahraničních interpretů. 

Přejeme všem posluchačům příjemný hudební zážitek!“

Obsazení:
Josef Uchytil – piano, basa, zpěv
Jindřich Bada – bicí, pozoun, zpěv
Sáva Klobušická - zpěv
 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.