Daniel Hůlka Recitál

Daniel Hůlka Recitál

Rezervace vstupenek trvá pouze 5 dnů.

ZMĚNA V PROGRAMU:

Vážení diváci,
z důvodu vážného onemocnění pana Jiřího Škorpíka jsme bohužel nuceni jeho účinkování v projektu s panem Danielem Hůlkou nahradit jiným klavíristou. 


NOVÁ ANOTACE K POŘADU:

Operní a muzikálový zpěvák Daniel Hůlka rozezní svůj basbaryton v největších hitech své kariéry i v téměř zapomenutých písních. S doprovodem klavíru zavzpomíná také na své muzikálové role, a to jak v sólových skladbách, tak i v duetech. Hosté: Veronika Savincová, Jiří Březík - v alternaci Martin Rada


Setkání nepřehlédnutelných postav naší kulturní scény, operního zpěváka Daniela Hůlky a hudebního skladatele Jiřího Škorpíka, kteří mají za sebou, až dnes neuvěřitelných, více jak dva tisíce společných koncertů či muzikálových představení, je neočekávaným a milým překvapením pro každého jistě i méně zasvěceného posluchače.

V programu zazní, mimo jiných, díla velikánů Karla Svobody a Zdeňka Borovce, Vangelise, Fr. Chopina, básně i písně Jiřího Škorpíka, Tomáše Belka, Leoše Janáčka, Petra Hapky a Michala Horáčka, mluvené slovo, společné zážitky, vzpomínky na osobnosti, či rozhřešení událostí dob minulých.

Možností bude také se na cokoliv zeptat a promluvit si, pánové chtějí pro vás navodit klidnou, milou a upřímnou atmosféru, která potěší, uvolní a pohladí. Věříme, že se tak stane…

Délka představení: 100 minut bez přestávky


Pořádá Agentura VM ART production, s. r. o.


Kulturní centrum Turnov, s.r.o.