Caroline tančí swing s The Swings(Hudební festival Hudba z ráje)

Caroline tančí swing s The Swings

základní vstupné: 260 Kč | senioři: 230 Kč | studenti: 130 Kč
vstupné na místě: 290 Kč | senioři: 260 Kč | studenti: 145 Kč

Sopranistka Karolína Cingrošová po boku pánského vokálního kvarteta The Swings!

Swingový koncert s neskonale romantickým příběhem.

Podaří se mladé Američance Caroline, která se potká se skupinou českých hudebníků, najít v Čechách svého otce? Přijďte si vychutnat příběh s happyendem a vtipným vyústěním, který je plný známých a krásných melodií G.Gershwina nebo J.Ježka a zazní v něm písně jako ''Jsem dívka k rytmu zrozená'', ''It´s only a paper moon'' a další hot hity.


Představujeme hudební festival Hudba z ráje

Již pátý ročník hudebníh festivalu vás v průběhu šesti měsíců zavede do několik měst Českého ráje.

Zahájen bude 10. června v Jičíně koncertem From Broadway To Hollywood and Back (klavír - Ivo Kahánek, soprán - Karolína Cingrošová). Následovat bude červencovázastávka v Markvarticích (Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta na statku - Karolína Cingrošová, Vít Šantora, Michael Kubeček ad.), v Mladějově (Tradiční letní koncet - soprán - Karolína Cingrošová, harfa - Barbora Plachá), v Prachovských skalách pod věží Mnich ( Piknik s W. A . Mozartem - soprán - Karolína Cingrošová, basbaryton - Daniel Klánský), na Malé Skále (Hvězdné nebe nad Gradanou - kytara - Lukáš Sommer, soprán - Karolína Cingrošová) a v Sobotce (Václav Žmolík se ptá herečky Ilony Svobodové).

V Sobotce se dále v srpnu uskuteční koncert se čtením poezie Antonín Dvořák Moravské dvojzpěvy a písně milostné (soprán - Karolína Cingrošová, mezzosoprán Anita Jirovská, harfa - Zbyňka Šolcová. V září se festival podívá do Újezdu pod Troskami (Festivalové Gala - Bára Basiková, Karolína Cingrošová a Václav Žmolík), do Rovenska pod Troskami (Ve víru Flamenca aneb španělské poblouznění - zpěv - Karolína Cingrošová, klavír - Ludmila Juránsková, kytara - Miroslav Žára). A posledním zářijovým koncertem bude právě swingový večer v Turnově.

Celý festival bude zakončen opět v Jičíně, městě Pohádek. A to 26. prosince koncertem Vánoční hudba z ráje (Jakub Jan Ryba - Česká mše Vánoční).


PŘEHLED FESTIVALU KE STAŽENÍ

"I letos jsme na program velice hrdí, protože se nám opět podařilo pozvat skvělé hosty a doufám, že se bude líbit i vám. Těšíme se s vámi na viděnou na některém z koncertů anebo případně na všech," zvou na festival jeho pořadatelé.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.