Bigbítek & RozumBrothers & Payya Matys + Tribal Force(Malá (domácí) scéna)

Bigbítek & RozumBrothers & Payya Matys + Tribal Force

vstupné: dobrovolné

Jedinečný trojkoncert místních kapel, které spojuje rodinné pouto. Večer nabitý bigbítem, rockem, metalem, rapem i hip hopem.

BIGBÍTEK
Přední revival českého bigbeatu z Rovenska pod Troskami, zejména potom Krausberry, Vítkova kvarteta, Vladimíra Mišíka, Krucipüsku a dalších.
Bigbítek slibuje pecky, které se nehrají na každé akci. Vše začalo v roce 1998, kdy uskupení čítalo čtveřici členů (Jarda Dvořák, Jarda Špína, Filip Valkoun a Roman Vaněk). Po téměř sedmiletém působení nastala pauza a personální změny. Od dubna roku 2014 byla činnost kapely obnovena pro příležitostné hraní a obohacena o zpěv Katky Matysové.

Aktuálně hrají ve složení:
Jarda Dvořák, Jarda Špína, Filip Valkoun, Radek Špína a Katka Matysová


ROZUMBROTHERS
RozumBrothers hrají od roku 2012. Rytmickou sekci dlouho nahrazoval jen výstup z počítače. Po několika pokusech o sestavení zcela živé kapely se konečně na podzim roku 2018 sestava zkompletovala. RozumBrothers balancují na pomezí rocku a popu s příměsí triphopu, folku, funku. Nezaměnitelný projev kapely je okořeněn výbornými texty Tomáše Rorečka.

Současná sestava: Tomáš Štefánek (kytara), Roman Vaněk (bicí), Jarda Dvořák (basa), Martina Plodková (mikrofon) a Jirka Ištvánek (mikrofon, doprovodná kytara, texty)


PAYYA MATYS & TRIBAL FORCE
Hudební seskupení ve kterém uslyšíte Hip-hop, R´n´B, D´n´B a prvky z dalších hudebních stylů.

Vystoupí ve složení Payya Matys, DJ Sali a Santo Woreal.


Kulturní centrum Turnov, s.r.o.