O lásce(Festival na Jizeře)

O lásce

PŘEDSTAVENÍ BYLO ZRUŠENO!

Studio DVA divadlo se omlouvá, ale Karel Roden kvůli natáčení filmu v zahraničí nemůže odehrát představení O Lásce plánované na 27. června v Turnově.

Festival na Jizeře ale již nyní zná náhradu i termín. Na začátku července tak přijede do turnovského letního kina Bob Klepl s jedinečnou komediální One man show z pera Patrika Hartla (Cavewoman) Vysavač, která vám představí zamilovaného uklízeče nákupního centra. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, ale doporučujeme si je (bezplatně) vyměnit na recepci KC. V případě, že vám náhradní představení nevyhovuje, můžete je vrátit.


Je půlnoc. Hodina pravdy. Hodina, kterou ON a ONA vybrali pro uspořádání vzájemného zúčtování. Ve francouzské konverzační komedii se ve strhujícím manželském duelu, po úspěšné inscenaci Otevřené manželství, opět představují Jana Krausová a Karel Roden.

Philippe Claudel
Je paradoxní, že se jméno spisovatele Philippa Claudela u nás objevuje ve spojení s bulvární komedií. Napsal totiž jednu jedinou hru – Parle-moi d´amour. Je to komorní záležitost, která s lehce drastickým humorem sleduje pár středního věku, který ve svém přepychovém bytě probírá nejrůznější traumata dlouholetého manželského vztahu. 


Hrají: Karel Roden a Jana Krausová, Studio Dva
Česká premiéra: 6. září 2009 v Divadle Palace
Překlad: Alexandra Jerie
Režie: Adam Kraus
Délka představení: 1 hod. 40 min. (bez přestávky)


FESTIVAL NA JIZEŘE 2019
27. června - O lásce (K. Roden, J. Krausová)  ZRUŠENO
10. července - Vysavač (Bob Klepl)
25. července - Cavewoman (Daniela Choděrová)
30. srpna - Jaroslav Uhlíř
14. září - Michal Hrůza a Kapela Hrůzy


Partnerem akce je GP Autotrend

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.