Modrý Kocour 2022

Modrý Kocour 2022

Divadelní festival Modrý kocour se letos uskuteční v termínu 7. – 10. dubna 2022.

Už jsou to dva roky, co tu kocour naposledy vrněl, ale nyní vám můžeme s radostí sdělit, že 26. ročník Modrého kocoura je zpět. Za dobu svého působení se kocour stal druhou největší přehlídkou amatérského divadla v republice, na paty šlapeme už jen festivalu Jiráskův Hronov.

Jak bývalo dosavadní tradicí, náš divadelní festival se konal vždy poslední únorový týden, avšak kvůli vládním opatřením, která se ještě nedávno měnila jako podzimní počasí, jsme pro jistotu 26. ročník netradičně přesunuli na jarní termín 7. – 10. dubna 2022. Netřeba však drásat si kožich, kocour se tento rok koná v plné své kráse a velikosti!

S ohledem na aktuální dění na Ukrajině jsme kožich kocoura oblékli do žluto-modré barvy, čímž chceme dát najevo solidaritu a soudržnost s ukrajinským národem a v rámci možností, tímto gestem vyjádřit naši podporu. Kultura a svoboda umělecké tvorby je nezbytnou součástí každé demokraticky fungující země. Dokáže totiž reflektovat a především poukazovat na aktuální dění a vyvolávat o něm diskusi.


Zakupte si PERMANENTKY ZA PŘEDPRODEJOVOU CENU 450 Kč / 400 Kč již nyní!

Permanentku na celý festival lze nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu 450 Kč (400 Kč pro studenty). Permanentky bude možné zakoupit i později, přímo na místě a to za 500 Kč (450 Kč pro studenty).

Podrobné informace o festivalu a průběžně aktualizovaný program včetně podrobných anotací všech letos uváděných představení naleznete na webu Modrého kocoura.
 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.