Modrý kocour(2020)

Modrý kocour

PERMANENTKY ZA PŘEDPRODEJOVOU CENU (450 Kč / 400 Kč) JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DO 14. 2. 2020

Permanentku na celý festival lze nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu 450 Kč (400 Kč pro studenty). Permanentky bude možné zakoupit i později, přímo na místě a to za 500 Kč (450 Kč pro studenty).


Divadelní festival Modrý kocour 2020
19. - 23. února 2020

Modrý kocour oslaví na konci února 25 let. Ano, kocourovi je čtvrt století. Za tu dobu se vypracoval na druhou největší přehlídku amatérského divadla v této zemi. Byť je jeho profil svou podstatou vystaven jako přehlídka krajská, jeho kožich svou velikostí překonal i všechny přehlídky národní, krom velkého praotce Jiráskův Hronov.

Jak tušíte, budeme slavit a hodně. Těšte se na divadla, která spoluformovala duch kocoura po celá desetiletí – Divadlo Vosto5 či Nejhodnější medvídci.

V rámci oslav budeme i vzpomínat. Připravujeme výstavy a audiovizuální instalace. Jen ten dvaceti patrový dort nás trochu trápí... Ale všechno bude. A nechceme si to nechat pro sebe. Na rodinnou oslavu proto zveme i několik souborů ze zahraničí, abychom společně číše pozvedli a obohatili genetický kód kocouřího mrouskání.


Podrobné informace o festivalu a průběžně aktualizovaný program včetně podrobných anotací všech letos uváděných představení naleznete na webu Modrého kocoura.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.