Dva nahatý chlapi - Open Air Tour - ZRUŠENO

Dva nahatý chlapi - Open Air Tour - ZRUŠENO

PŘEDSTAVENÍ BYLO ZRUŠENO

 „Z organizačních a technických důvodů se bohužel ruší Open air tour Dva nahatý chlapi v Turnově dne 16. 6. 2022. Vstupenky můžete vracet v místě zakoupení nebo pokud jste vstupenky koupili online bude Vám částka vrácena na účet. Děkujeme za pochopení a doufám, že nám zachováte přízeň. Pořádající agentura JT PROMOTION s.r.o." 


Úspěšná komedie Dva nahatý chlapi s hvězdným obsazením poprvé vyjíždí na své první Open air tour. Přijďte se pobavit a zasmát!

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy.

Seriózní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší, jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže opravdové pravdě hodně vzdálená.


hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová / Michaela Dittrichová

autor: Sébastien Thiéry
režie: Antonín Procházka
překlad: Jaromír Janeček
kostýmy: Lenka Polášková

Produkce JT PROMOTION s.r.o.


Vstupenky jsou k dostání pouze na prodejních místech Ticketportal, nebo na www.ticketportal.cz (vytisknutí vlastních HOMEtickets)


Další informace: představení se koná za každého počasí / nečíslovaná sedadla / nelze uplatňovat žádné slevy / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO
 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.