Divadelní festival Modrý kocour(2018)

Divadelní festival Modrý kocour

PERMANENTKY ZA PŘEDPRODEJOVOU CENU (250 Kč / 300 Kč) JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DO 20. 2. 2018

Permanentky se vyplatí! Platí na celý festival.

23. ročník krajské mezidruhové přehlídky s možností doporučení na národní přehlídky činoherního a hudebního, studentského a experimentujícího divadla. Nechte se inspirovat! Čekají na vás představení pro děti, představení z Jiráskova Hronova a několik profesionálních souborů.

Lístky na jednotlivá představení i permanentky budou k zakoupení vždy před jednotlivými představeními na místě konání v divadle či na Střelnici (viz barevné značení v programu). Permanentky budou již tento týden v předprodeji na pokladně KC Střelnice za zlevněnou cenu 300 Kč nebo 250 Kč pro studenty a seniory. Cena lístku na většinu představení přímo na místě bude 60 Kč. Ale protože vám na Modrého kocoura představujeme samé pecky, na některá nesoutěžní představení bude vyšší vstupné, a to 70 Kč nebo 80 Kč. Na Kocouří inspiraci – "Bílé divadlo Ostrava" – bude vstupné 130 Kč.

Bližší informace o festivalu naleznete na webových stránkách festival-modry-kocour.cz


MODRÝ KOCOUR 2019

Čtyřiadvacátý ročník festivalu Modrý kocour se bude konat od středy 20. do neděle 24. února tradičně v Městském divadle a v KC Střelnice v Turnově.

Modrý kocour jako každý rok nabídne bohaté divadelní žně různorodých žánrů od komedie přes dramata po experimentální představení. Letošní 24. ročník festivalu bude doposud historicky největší – bude uvedeno 25 představení. Těšte se na rekordní rok turnovské scény! Místní umělecké produkce rozehřejí zdejší prkna hned pěti kusy. V pátek večer nebude chybět tradiční hudebně taneční pusina, tentokrát dj setu v provedení MIDI LIDI DJs. Tento rok také nezapomínáme na Dětského kocoura. V pátek, sobotu i v neděli se těšte na báječné pohádky!

Ani tento rok nebude na Modrém kocouru chybět oblíbená divadelní dílna se silným mezinárodním přesahem. Do Turnova přijede renomovaný německý lektor vystupují pod pseudonymem Lek Tor, který divadelní přístup tzv. divadla utlačovaných představil již více než v 15 zemích.

Jednotlivé vstupné na festivalová představení k zakoupení přímo na místě bude 70 Kč (jen 50 Kč pro studenty). Na pohádky je vstupné 80 Kč. Na tři speciální nesoutěžní představení – ve středu, v pátek (vč. slavnostního zahájení) a v sobotu večer – bude vstupné 150 Kč. Dárkem kocoura všem seniorům je pro ně VSTUP ZDARMA na všechna představení festivalu!

Permanentka na celý festival bude na místě v prodeji za 400 Kč (300 Kč pro studenty) a opravňuje k vstupu na úplně všechna představení od středy do neděle! K ní samozřejmě dostanete náš tištěný katalog s podrobnými informacemi o všech představeních. (Katalog bude k dispozici během festivalu, neváhejte si o něj požádat na místě.)

Permanentky za zvýhodněnou cenu 350 Kč ( jen 250 Kč pro studenty) jsou již v předprodeji na pokladně KC Střelnice, a také je můžete zakoupit ONLINE ZDEPředprodej v KCT bude probíhat do 20. února.

Podrobné informace o festivalu, dílnách a průběžně aktualizovaný program včetně podrobných anotací všech letos uvádených představení naleznete na webu Modrého kocoura.MODRÝ KOCOUR 2020

 

 

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.