Archiv

Drazí diváci, mrzí nás komplikace u vstupu do letního kina na včerejší premiéře Mimoňů 2. Technické možnosti v letním kině jsou omezené, nicméně uděláme do budoucna vše pro to, aby probíhal prodej vstupenek co nejplynuleji - počínaje dnešní reprízou, kde bude připravena další pokladna.

Zároveň doporučujeme zakoupit si vstupenky předem online. Předprodej končí teprve půl hodiny před začátkem filmu, vstupenky stačí předložit na displeji chytrého telefonu a je možné obejít případnou frontu u pokladny.

více

Novinky v nadcházející kulturní sezóně 2022/2023

Možná již vyhlížíte náš nový abonentní katalog, který vás pravidelně na začátku léta informuje o připravovaných abonentních divadelních představeních, Turnovských hudebních večerech či Cestovatelském klubu. Sezónní katalog se souhrnem všech těchto představení pro vás samozřejmě chystáme i letos, ovšem s jednou výraznou změnou: u divadelních představení a Cestovatelských klubů jsme se pro letošní sezónu rozhodli nenabízet abonentní předplatné.

V nabídce tak zůstanou pouze abonentní vstupenky na Turnovské hudební večery, které mají v Turnově tradici již více jak 70 let.

více

Informace k odloženému festivalu Funkin᾽ Turnov 2022

V pátek 24. června se před Střelnicí v Turnově měl konat letní open-air festival Funkin᾽ Turnov, který (jak už je v Turnově zvykem) vyhlížely stovky posluchačů. Po celém slunném týdnu ale v páteční podvečer přišel na Funkin᾽ takový slejvák, že jsme byli donuceni celý festival odvolat.

Už od rána probíhaly veškeré přípravy nejen jevištní techniky, ale i občerstvení, protože loňský ročník navštívil rekordní počet fanoušků a letošní odhad na počet návštěvníků se měl tomuto rekordu minimálně vyrovnat.

více

Doporučujeme z červencového programu letního kina

Letní kino k turnovskému létu neodmyslitelně patří. Každý rok ho navštíví stovky diváků, kteří si sem přichází vychutnat nejnovější filmy nebo ověřené snímky pod širým nebem. Vybrali jsme pro vás několik snímků z nadcházejícícho programu, o kterých prostě musíte vědět. 

Doporučujeme vám: animovaný rodinný film Mimoni 2: Padouch přichází, novou českou, skvěle obsazenou komedii Hádkovi, akční marvelovku Thor: Láska jako hrom, český romantický snímek Řekni to psem nebo hororovou novinku Černý telefon. 

více

Turnovské léto před Střelnicí v červenci

I letos se zapojujeme do programu Turnovského léta koncerty a divadly, které budou před Střelnicí probíhat po celé léto vždy v pátek a v sobotu večer. Přijďte si k nám užít nefalšovanou letní pohodu s dobrou muzikou či divadlem a nezapomeňte na kulturu vzít i děti. Vstupné na všechny akce je dobrovolné. Začínáme vždy v 19 hodin.

Turnovské léto letos zahájíme 1. července s turnovskou undergroundovou kapelou Roubovaný vokurky, která originálním způsobem nakládá s hudebními žánry jako je folk, country nebo dokonce rock.

více

Červencový Program s Thorem určitě nepřehlédnete

Představujeme Vám náš tištěný Program na měsíc červenec. Na distribučních místech ho díky pestrobarevné titulní straně s Thorem rozhodně nepřehlédnete.

Nejnovější tištěný kulturní přehled Vám podrobně představí program Turnovského léta před Střelnicí, pozve Vás nejen na filmové premiéry a představí program letního kina na celý měsíc. Jednu stránku jsme věnovali novinkám v nadcházející kulturní sezóně, kterou doporučujeme přečíst především našim věrným abonentům. 

více

Oslavte den ginu v kavárně KUS na Střelnici

Právě dnes, v sobotu 11. června je Světový den ginu! Při té příležitosti zařazuje kavárna KUS do své stálé nabídky nový gin Larios. Přijďte ho ochutnat a oslavit dnešní den s touto novinkou.

V nabídce najdete i jiné giny a oblíbené míchané nápoje.

Těšíme se na vás!

více

Už za pár dní pro vás začneme promítat v letním kině

V polovině června pro vás tradičně přesouváme filmové zážitky z kina Sféra pod hvězdné nebe do letního kina ve Skálově ulici. Ani letos tomu nebude jinak.

Už v červnu se můžete těšit na dvě velké filmové události pro celou rodinu. První z nich připadá na samotné zahájení sezóny, které letos proběhne v pátek 17. června.

Prvním promítaným filmem pod širým nebem bude očekávaný animovaný film Rakeťák od studia Pixar, který vypráví příběh mladého astronauta Buzze Rakeťáka. 

více

NOTDIS zahájil letní sezónu na hradě Vranov

Sobota 4. června patřila divadlu. V odpoledních hodinách odehrál soubor NOTDIS (Nová Turnovská Divadelní Scéna) své nejstarší představení Vy mlčíte, Karle? v romantických kulisách hradu Valdštejn a o několik hodin později následovalo již slavnostní zahájení letního hrado-zámeckého turné na hradě Vranov – Pantheon. Na Vranově zahajoval soubor svou sezonu i loni a doufá, že se z toho třeba stane tradice.

Letošní turné, díky němuž NOTDIS vozí svá představení po celé republice, bude opravdu nabité. 

více

Představujeme vám červnový Program

Náš jindy čtrnáctidenní kulturní přehled se v červnu přeměnil na měsíční. Právě v tomto formátu vás provede i nadcházejícím létem. 

Červnové číslo představí letošní line-up festivalu Funkin´ Turnov, který se tradičně na konci června vrátí před Střelnici a nechá rovzlnit vaše boky. Nalákáme vás do našeho letního kina, které letošní promítání pod hvězdami zahájí filmem Rakeťák už 17. června. V programu ale najdete i nové pecky jako Top Gun: Maverick,...

více
1 2 3 4
Červenec 2022
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.