Zveme vás na operní zážitek do kina i divadla

Vážení milovníci kultury, tento týden se ponese ve znamení velké premiéry, do kin vchází pokračování úspěšné knižní i filmové ságy Padesát odstínů temnoty. Tento snímek promítáme premiérově ve čtvrtek 9. února, a pokud si chcete připomenout první díl, máte šanci ve středu 8. února, kdy od půl osmé promítáme za symbolických 60 Kč první díl Padesát odstínů šedi. Kromě toho se tento týden můžete do kina Sféra vypravit i na filmy Toni Erdmann, Anděl Páně 2 či animák LEGO® Batman film.

Také připomínáme, že od středy 1. února mění svou otevírací dobu restaurace a kavárna KUS na Střelnici, která navíc přichází s novým jídelním lístkem! Vedle pochutin stálé nabídky pro vás od středy do pátku připravujeme také lehké polední menu (polévka + guiche + salát) za jednotnou cenu 89 Kč. Stavte se na chutný, vydatný a zdravý oběd. Aktuální nabídku najdete vždy na naší facebookové stránce www facebook.com/kusturnov. Těšíme se na Vás!

Srdečně vás zveme i na následující pořady:

Opera ad libitum
Operní koncert Opera ad libitum je sestaven přímo pro turnovské diváky a vystoupí na něm čtyři pěvecké osobnosti.

Jedním z účinkujících bude i Zdena Kloubová, která patří k předním českým pěvkyním. Nastudovala více než dvě desítky stěžejních rolí koloraturního a lyricko-koloraturního oboru.

středa 8. února od 19.30 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč


ROH: Trubadúr
Verdiho Trubadúr je nejen jednou z velkých oper období romantismu, ale také příběhem vášně a krve, lásky a pomsty, katastrofy a vraždy. Tato atmosférická a poetická inscenace režiséra Davida Bösche představuje příběh vášně na válečném pozadí. Oheň a zasněžená krajina odráží krutost a lásku, střet vojáků a cikánů, matku, která odhalí strašné tajemství a dva muže, kteří jsou zapojeni do smrtelného boje o jednu ženu.

sobota 11. února od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 300 Kč, studenti a senioři 250 Kč


Zakladatel
Životopisný film o zrodu řetězce McDonald’s.

Skutečný příběh muže, který byl ztělesněním amerického snu a vybudoval nejznámější síť rychlého občerstvení na světě, do kterého dnes patří neuvěřitelných 35.000 poboček po celém světě.

pátek 3. února od 17 hodin, kino Sféra, vstupné 120 Kč
 

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]