Zveme vás na čtvrtý neformální jazzový festival

Vážení milovníci kultury, tento týden vám kino Sféra zprostředkuje nejen cestu do Albánie (Cestovatelský klub), ale také nabídne filmové novinky, jako například nejnovější zpracování muzikálu Kráska a zvíře s Emmou Watson v hlavní roli. Dobrodruhy potom očekáváme v neděli, kdy zde proběhne tradiční filmový festival Expediční kamera.

Zároveň si vás dovolujeme pozvat do kavárny KUS, kde nově probíhá výstava Křivky a linie fotografů Zdeňka Pilaře a Jiřího Šťastného. V prvním patře KC Střelnice pak probíhá výstava Jiřího Durdíka Okno do duše.

Srdečně vás zveme i na následující pořady:


ROLLING STONES OLÉ! OLÉ! OLÉ!

Unikátní dokument z loňského turné legendární kapely ROLLING STONES napříč Jižní Amerikou.

Navštívíme členy kapely v jejich hotelových pokojích, odhalíme jejich rituály před vystoupením, nahlédneme do jejich šaten, kde zazpívají jenom pro nás. Budeme sledovat jejich okouzlení atmosférou tohoto kontinentu a specifickými jihoamerickými fanoušky.

Projekce obsahuje dokument ROLLING STONES OLÉ! OLÉ! OLÉ!
a záznam koncertu ROLLING STONES - HAVANA MOON.

čtvrtek 16. března od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 150 Kč


Neform Jazz Fest 2017

Neformální jazzový festival, který se v obnovené premiéře představí již počtvrté, letos pro milovníky jazzu přichystal skutečné lahůdky. V pátek večer se zde jako hlavní hvězda večera představí zpěvák Ondřej Ruml za doprovodu Matej Benko Quintetu. Před nimi vystoupí známí turnovští (nejen) jazzmani Josef Uchytil a Jindřich Bada se svým Duo Bigbandem a hosty.

V hlavním sobotním čase se představí jeden z nejvýznamnějších českých jazzových hudebníků Jiří Stivín. V programu zazní převážně jeho vlastní skladby, ale dojde i na jazzové úpravy lidových písní a další neočekávané kombinace. Jeho vystoupení bude předcházet koncert skvělého domácího Lédl Jazz Q.

pátek 17. března 2017
19.00 hod. - Duo Bigband & hosté
20.30 hod. - Ondřej Ruml & Matej Benko Quintet

sobota 18. března 2017
19.00 hod. - Lédl Jazz Q
20.30 hod. - Jazz Kvartet Jiřího Stivína

pátek 17. března – sobota 18. března vždy od 19 hodin, KC Střelnice, vstupné jednodenní v předprodeji 120 Kč, jednodenní na místě 160 Kč, dvoudenní 200 Kč

 

File admin/_projectSetting/E2u_base_setting.xml not valid!
/var/www/clients/client1/web88/web/admin/_core/classes/Xml/Xml.php [57]