Zažijte Cestovatelský klub virtuálně

ODKAZ NA LIVE STREAM: Sledujte ZDE.

Současná situace nás neustále pohání k vymýšlení nových způsobů, jak vám, našim divákům, zprostředkovat vaše oblíbené pořady a akce, které vám jistě chybí. Po online Kavárenských kvízech, historických rubrikách na našem Facebooku a dalších nejen hudebních dárcích (Turnovarieté či záznam slavnostního večera Život v pravdě Jana Patočky) nyní chystáme další novinku, totiž online Cestovatelský klub.

Ten se uskuteční v klasickou dobu, tedy ve středu (3. února) od 18 hodin, přesně tak, jak jste byli donedávna zvyklí. A navíc dodržíme i plánovaný program. Václav Bacovský vám představí Omán – sultánovo arabské Švýcarsko.

Jak se Cestovatelského klubu zúčastnit?

Není na tom nic těžkého, postačí vám jakékoliv zařízení, na kterém máte k dispozici internet. V den konání bude na našem webu www.kcturnov.cz a našich sociálních sítích s dostatečným předstihem zveřejněn odkaz na live stream na našem YouTube kanálu, který vás navede přímo k vysílání.

Bude zajištěna interaktivita?

Bude! Přímo na stránce YouTube bude u streamu aktivní chatovací okénko, kam budete mít možnost psát své reakce a otázky. Na odpovědi dojde buď v průběhu pořadu, anebo na jeho konci.

Musím za virtuální Cestovatelský klub platit?

Nemusíte! Tento jedinečný Cestovatelský klub si můžete užít z pohodlí vašeho domova zcela zdarma. A pokud jej nestihnete v daném termínu, nemusíte zoufat. Na našem YouTube kanálu se totiž objeví i záznam.


Václav Bacovský o Ománu:

Omán je země, kde se snoubí dávné tradice a modernita. Pod vládou osvíceného sultána Kábúse Omán udělal za posledních 50 let tygří skok z jedné z nejzaostalejších k nejrychleji se rozvíjejícím zemím světa. Navzdory narůstajícímu bohatství je to však stále země vlídných, pohostinných a tolerantních lidí. V Ománu najdeme rozsáhlé pouště s divokými velbloudy, vysoké hory i hluboké kaňony, vesničky obklopené palmovými háji stejně jako města, kde vedle starobylých pevností a trhů dostává prostor moderní architektura. Na nádherných plážích narazíme na více karet obrovských než koupajících se turistů, kteří Omán teprve začínají objevovat. Přijďte zemi provoněnou kadidlem objevit také.


Těším se na vás u našeho streamu ve středu 3. února v 18 hodin!
 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.