Zažeňte své podzimní chmury na Rošádě

Po několika letech se na prkna turnovského divadla vrací oblíbené brněnské Divadlo Frída a přiváží komedii Rošáda, vyprávějící příběh jednoho manželství, které začíná být poněkud divné.

Laura žije se svým manželem Viktorem ve šťastném vztahu. Viktor má dobrou práci, vždy se o všechno postará, ale poslední dny se začíná chovat divně. Navíc manželům někdo v bance zruší jejich účet a za podivných okolností vykrade byt. Vyvrcholením podivných událostí je den, kdy na jejich adresu doručí exotické zvíře, které Viktor koupil v městské ZOO.

Laura pochopí, že jejich společný život potřebuje změnu. Vymyslí na první pohled šílený záchranný plán. Musí vzít situaci pevně do svých rukou, aby všechno bylo tak, jako dřív...

V hlavních rolích se představí Martin Trnavský a Bára Munzarová, které není třeba představovat. Dále hrají Marika Procházková a Radim Novák.

Naprosto perfektní představení! Jako vždy skvělé herecké výkony Báry Munzarové a Martina Trnavského, které ve druhé půlce doplní skvělá Marika Procházková s Radimem Novákem. Jako vždy mělo představení vtip, kouzlo i zamyšlení. Doporučuji!“, komentuje představení divačka Kristyna.

Režisér J. Nvota napsal komedii ze současnosti, která se na obehraná témata partnerského soužití dívá zase trochu jiným pohledem a překvapivě přináší celkem originální humor, což mě mile překvapilo, poněvadž jsem si myslel, že jsou tyto motivy z ryze komediálního potenciálu dávno vyčerpané. Dobrá souhra hereckého páru M. Trnavského a B. Munzarové, přesvědčivý R. Novák. O vrchol představení se však postarala M. Procházková v úžasném ztvárnění tří charakterově rozdílných sester. Tato chůze „po tenkém ledu“ jí vyšla na jedničku.“, hodnotí představení Jiří Landa, redaktor serveru i-divadlo.cz.

úterý 10. října od 19.30 hodin

VSTUPENKY

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.