Zahajujeme předprodej na jarní pořady Kulturního centra Turnov

Nechybí moc a přehoupneme se do druhé poloviny letošní kulturní sezóny. Lístky na jarní pořady si budete moct zajistit už od úterý 1. prosince. O některé pořady je obrovský zájem, takže doporučujeme neváhat. Dobré zprávy máme i pro ty, kteří by rádi udělali svým blízkým radost pod stromečkem, připravili jsme pro vás hned dva druhy dárkových poukazů.

Na jaře se můžete namátkou těšit třeba na další ročník Neform Jazz Festu nebo vystoupení takových hvězd jakými jsou Jakub Smolík, Lenka Filipová nebo Michal Hrůza. Na Střelnici zahraje i kapela Vltava a přijede Divadelní společnost Háta. „Největší zájem je o lístky na abonentní divadelní představení Smolíkovi a Deštivé dny s Richardem Krajčem,“ říká produkční Romana Holubová. „Všechny zájemce o vstupenky chci v prvních dnech předprodeje poprosit o trpělivost, na recepci Kulturního centra se mohou tvořit fronty,“ upozorňuje Holubová. Těm, kteří by se chtěli čekání vyhnout, doporučuje využít možnost nákupu lístků online na webu Kulturního centra Turnov.

„Chystáte-li se udělat na pořady rezervace a vyzvednout si lístky později, doporučujeme si ověřit, že vám přišel potvrzovací e-mail a pečlivě si poznamenat datum, kdy rezervace vyprší,“ upozorňuje produkční.

Ježíšek naděluje kulturní zážitky

Lámete si hlavu s vánočními dárky a nechcete svým blízkým dávat zbytečnosti? Pak jsme právě pro vás připravili dárkové poukazy na naše kulturní pořady. Zážitky se totiž na poličce nezapráší, a proto jsou skvělým vánočním dárkem.

Vybírat můžete ze dvou typů dárkových poukazů. První z nich koupíte přímo na vámi vybraný pořad a obdarovaný si ho pak jen vymění na recepci Kulturního centra Střelnice za vstupenku. Druhý nabízíme jako předplatné v hodnotě 500 nebo 1000 Kč a je možné ho vyměnit za lístky na jakékoli pořady Kulturního centra Turnov nebo za vstupenky do kina Sféra. 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.