Zahájili jsme předprodej abonentních legitimací na divadelní sezónu 2015/2016

Právě dnes začal předprodej abonentních legitimací na nadcházející divadelní sezónu. Koupit si je můžete na recepci Kulturního centra Střelnice, zaplatit je potřeba buď hotově na místě, nebo po případné domluvě i převodem na účet. Celý červenec mají svá místa rezervovaná stávající abonenti, ostatní místa jsou volně v prodeji. Pokud stávající abonenti svou rezervaci do konce července nepotvrdí, budou jejich místa v srpnu nabídnuta ostatním zájemcům. Legitimace jsou přenosné, nejsou psané na jméno, takže je může využívat i kdokoli z rodiny či přátel.

A na co se můžete v nadcházející abonentní řadě těšit? Třeba hned v září na Novecento, příběh geniálního klavíristy, který strávil celý svůj život na lodi. Pak přijede Divadlo Petra Bezruče Ostrava s představením Petrolejové lampy, do konce roku stihneme ještě Detektor lži, který přiveze Divadlo v Celetné Praha a v prosinci uzavřeme první polovinu sezóny s brněnským HaDivadlem, dojemným vánočním příběhem nazvaným Psaní Ježíškovi s Pavlem Liškou v hlavní roli.

V lednu pak začneme pěkně zostra, hrou …a na hrušce sedí diktátor s Annou Polívkovou a Miroslavem Táborským v hlavních rolích. Činoherák Ústí nad Labem přijede o měsíc později s dramatizací románu o umírání a krásách života Zeptej se táty. Březen bude patřit Divadlu Ungelt Praha a hře Deštivé dny s excelujícím Richardem Krajčem v hlavní roli. Odlehčení přijde se Studiem Dva Praha a jejich představením na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství, v němž se v hlavních rolích představí Eva Holubová a Bob Klepl. Sezónu uzavře pražské Národní divadlo představením Z prachu hvězd.

Abonentní vstupenka na všech devět představení stojí letos 1 980 Kč a v této sezóně bude její výhoda ještě nespornější. Jelikož náklady na divadla (stejně jako jejich kvalita!) stoupají, jsme nuceni zvýšit a rozlišit ceny vstupenek na jednotlivá představení abonentní řady. Vstupné na ně se tak bude pohybovat mezi 280 a 420 Kč v předprodeji. Zakoupením abonentní vstupenky si tak kupujete nejen stálé místo v divadle, ale též výrazně nižší vstupné na každé jedno představení řady. To vás s abonentní vstupenkou přijde na 220 Kč. V platnosti dále zůstává padesátiprocentní studentská sleva.

Turnovské hudební večery

I v příští sezóně samozřejmě pokračuje také cyklus koncertů zejména klasické hudby, pravidelné Turnovské hudební večery. Cena abonentní vstupenky na sedm koncertů plus bonus v podobě jednoho adventního koncertu zdarma činí 750 Kč, pro seniory 500 Kč, děti do 15 let mají vstup zcela zdarma. Legitimace na THV je možné zakoupit stejně jako ty divadelní abonentní řadu na recepci Kulturního centra Střelnice.

Z nabídky Turnovských hudebních večerů lze namátkou zmínit třeba Bohemia balet Taneční konzervatoře hl. m. Prahy, který zaujal už loni programem Carmina burana, houslový recitál Čeňka Pavlíka nebo Pražské dechové trio s programem Šálek vídeňských klasiků. Vrcholem sezóny bude jistě Te Deum Antonína Dvořáka.

Kompletní abonentní katalog si můžete prohlédnout zde nebo vyzvednout na recepci Kulturního centra Střelnice. 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.