Webové stránky v novém

Jistě jste si všimli, že se změnila tvář webových stránek, na kterých se právě nacházíte. Nejde ale pouze o vzhled, vylepšili jsme především několik funkcí, které určitě oceníte.

Jedná se zejména o systém řazení akcí: nově pod záložkami DIVADLO, HUDBA, KINO a OSTATNÍ naleznete řazení různých tematických cyklů, jako jsou například abonentní divadelní představení, Cestovatelský klub, Pohovka, Turnovské hudební večery a další. Pod záložkou kina jednodušeji najdete například projekce pro děti či dopolední Kino nejen pro seniory.

Vylepšili jsme také fotogalerii, nově se vám prohlížené fotografie budou zobrazovat ve větším náhledu. Na druhou stranu se nemění nic, co dosud spolehlivě fungovalo, takže i nadále můžete hledat akce v kalendáři, který pouze změnil své místo, nechybí ani kolonka na přímé vyhledávání akcí a stále máte možnost se právě zde přihlásit k odběru novinek, tedy zasílání pravidelného Newsletteru, který každé pondělí informuje o aktuálním dění a důležitých novinkách v KCT.

Kino Sféra ve vlastním
Včera byl také spuštěn samostatný web kina Sféra, který návštěvníkům usnadní orientaci v aktuálně promítaných filmech i výběr konkrétních projekcí z programu. Pro všechny milovníky filmů proto doporučujeme zapamatovat si stránku www.kinoturnov.cz.

Přímo na titulní straně upoutají vaši pozornost aktuálně promítané filmy i speciální akce, které by vám neměly uniknout. V sekci programu kina naleznete přehled všech projekcí jednotlivých filmů včetně jazykových a obrazových verzí. Novinkou je také možnost zobrazit si pouze nadcházející projekce z jednotlivých cyklů, které kino Sféra nabízí.

Věříme, že budete s podobou a fungováním nových webových stránek v režii Kulturního centra Turnov spokojeni a že vám zpříjemní návštěvu nejen kina Sféra, ale i divadelních představení, koncertů a dalších našich kulturních akcí.

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.