Výběrové řízení: dramaturg / dramaturgyně

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

dramaturg / dramaturgyně

předpokládaný nástup 1. 3. 2023 nebo dle dohody
Nabízíme: Zaměstnání v přátelském kolektivu a atraktivním prostředí kulturní organizace na hlavní pracovní poměr, adekvátní platové ohodnocení včetně stravenkového paušálu, flexibilní pracovní dobu, služební telefon, pět týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání.

Očekáváme: Rozsáhlý přehled ve světě kultury (divadlo, hudba, výtvarné umění, literatura, film a další) a aktivní zájem o ni, výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost při plnění úkolů a zároveň týmového ducha, ochotu dále se vzdělávat, výjimečnou kreativitu, iniciativu a spolehlivost, časovou flexibilitu, koncepční myšlení. Znalost turnovského kulturního prostředí výhodou. Samozřejmostí je adekvátní vzdělání, uživatelská znalost práce na PC, ŘP skupiny B, znalost alespoň jednoho cizího jazyka na úrovni běžné komunikace (angličtina nebo němčina). Výhodou je též znalost grafických programů.

Náplň práce: Dramaturgie, produkce a koordinace kulturních akcí včetně zajišťování jejich hladkého průběhu, komunikace a spolupráce se školami a dalšími městskými organizacemi, komunikace s agenturami, zajišťování autorských práv, výstavní činnost, příprava PR materiálů pro média, kontinuální práce s publikem a konkrétními cílovými skupinami, monitoring sociálních sítí a dotačních příležitostí, vývoj nových formátů, vytváření rozpočtů a kontrola hospodaření kulturních pořadů.

Pro výběrové řízení zašlete:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (max. jedna normostrana A4)
  • souhlas s nakládáním poskytnutých osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů
  • výpis z rejstříku trestů ČR (bez záznamu), který nesmí být starší než 3 měsíce
  • návrh divadelní sezóny (září – červen) s přihlédnutím ke všem programovým řadám KCT
  • návrh dramaturgie festivalů Funkin' Turnov a Básníci ticha
  • návrh pěti kulturních pořadů pro cílovou skupinu návštěvníků 15 – 25 let


Požadované materiály zašlete nejpozději do pátku 3. února 2023 na adresu david.pesek@kcturnov.cz, do předmětu emailu napište „DRAMATURG KCT“. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.


Datum zveřejnění nabídky: 5. ledna 2023. 

Leden 2023
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.