Vrací se koncerty domácí scény i Wolverine

Vážení milovníci kultury, přichází březen a s jeho prvním týdnem též Kavárenský kvíz, který se tradičně koná první čtvrtek v měsíci (tedy 2. března) v kavárně a restauraci KUS na Střelnici od 19 hodin. Přijďte si vyzkoušet své znalosti, podrobná pravidla naleznete ZDE.

Tamtéž se zároveň vrací koncerty domácí scény. Jako první letos v pátek 3. března vystoupí kacanovští Ovčie Kiahne, kteří s sebou přivezou zajímavé hosty - Scream of the Lambs z České Lípy a LRU z Liberce.

Srdečně vás zveme i na následující pořady:

Logan: Wolverine

Hugh Jackman pravděpodobně naposledy ve své nejslavnější roli.

Wolverine se vrací. Jenže je na tom trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier, který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně. Poté se ale objeví Laura, dívka, která má stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit.

čtvrtek 2. března, pátek 3. března od 19.30 hodin, kino Sféra, vstupné 130 Kč


Tři přadleny

Sobotní dopolední pohádku pro děti z cyklu Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! tentokrát přiveze Divadlo Pohádka Praha.

V jednom království hledal král nevěstu a prý si klidně vezme i obyčejnou, neurozenou. Jedna pěkná panenka žila s matkou v prosté chalupě a králi se moc zalíbila. Jenže král netušil, že je hrozně líná. K tomu, aby se naučila pracovitosti, jí pomohou tři tetičky – kouzelné přadleny. Ale nebude to jednoduché…

sobota 4. března od 10 hodin, Městské divadlo Turnov, vstupné 50 Kč


I dva jsou rodina

Omar Sy musí začít vychovávat dceru, o které neměl ani tušení.

Samuel si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví Kristin a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než se ve velkoměstě usadit. A vychovávat dívku sám. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta.

sobota 4. března od 19.30 hodin, neděle 5. března od 17 hodin, kino Sféra, vstupné 110 Kč

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.