Větší komfort pro návštěvníky KCT

Se začátkem letošní kulturní sezóny přichází Kulturní centrum Turnov hned se dvěma novinkami, které vám zpříjemní vyhledávání informací o akcích KCT a také zjednoduší nakupování vstupenek. Ale to není vše! Již za několik dní vám představíme další novinky.

Newsletter KCT
Chcete mít neustálý přehled o kulturním dění? Dovídat se o novinkách či změnách v programu jako první a vědět také, na co a kdy vyrazit? Zaregistrujte svůj e-mail k odběru novinek!

Každé pondělí obdržíte Newsletter s pozvánkami na akce daného týdne a společně s ním (nebo i mimo něj) též další důležité informace. Budete tak neustále v obraze. Vzhledem ke skutečnosti, že vešlo v platnost nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, je třeba nově svou adresu zaregistrovat na stránkách www.kcturnov.cz, kde stačí kliknout na „novinky emailem“, zaškrtnout „SOUHLASÍM“ a e-mailovou adresu zde vyplnit.

Pro ty z vás, kdo již tuto službu využíváte, máme novinku v podobě úplně nového, atraktivnějšího vzhledu Newsletteru: nově budou veškeré informace zobrazovány již „v těle“ doručeného emailu a navíc bude zpráva obsahovat i pozvánky na akce více dopředu. I nadále vás Newsletter bude informovat také o všech důležitých změnách v programu KCT. Zaregistrovat si tedy jeho odběr se rozhodně vyplatí!

Jak vypadá nový Newsletter?

Registrujte se ZDE.Možnost platby kartou
Na četné žádosti našich zákazníků zavádíme na recepci KC Střelnice a též na pokladně kina Sféra terminál pro možnost platby kartou.

Od začátku září tak můžete platit za své vstupenky bezhotovostně na obou těchto pokladnách. Upozorňujeme, že v pokladně Městského divadla Turnovzůstává i nadále možný pouze hotovostní prodej.


Kino Sféra zavádí dětské a studentské slevy
Od 1. září bude možné uplatnit dětskou slevu pro děti do 15 let na všechny standardní projekce v kině Sféra. Novinkou je ale zlevněné vstupné na standardní projekce také pro studenty, kteří musí pro uplatnění slevy při nákupu předložit kartu ISIC, případně jiný studentský průkaz. Jednotná sleva pro děti a studenty je u jednotlivých projekcí uvedena za základní cenou za lomítkem. 

 

Březen 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.